Keystone logo

15 Yüksek Lisans programlar içinde Geriatrik Tıp 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Sağlık Hizmeti
  • Geriatrik Tıp
Çalışma alanları
  • Sağlık Hizmeti (15)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Geriatrik Tıp

Bir yüksek lisans lisans eğitimini tamamladıktan sonra tamamlanır gelişmiş bir derecesidir. Bu lisans düzeyinde kendi kariyerlerini ilerletmek isteyenler içindir. Bir master derecesi genellikle tamamlamak için iki yıl sürer ve bir doktora almadan önce kazanılan gerekir.

Yaş Bakımı Master nedir? Bu derece daha sık yaşlı bakımı veya geriatri bir derece olarak ifade edilir. Programın odak noktası bir sağlık ortamında yaşlı hastalarda çalışmak için öğrencileri hazırlamaktır. Program geriatrik bakım uzmanlaşmak hemşire tarafından ya da yaşlı hastaları kapsayan sağlık diğer alanlarda çalışmak isteyen kişiler tarafından alınabilir. Program kurs, genellikle kayıp ve keder, sağlıklı yaşlanma, ageist stereotip ve sonu ömrü hizmetleri gibi konular üzerinde duruluyor. Programlar ayrıca çadır daha iyi bakım yapmak ve alandaki güncel konuları ele bakarak bir konsantrasyon ile yaşlı bakımı alanında teori, araştırma ve etik odaklanmak.

Bu lisans programı tamamladıktan faydaları mezunları geriatrik hastalarda daha yüksek düzeyde bakım sağlayan daha yetenekli olabilir vardır. Programda öğrenilen kurs genellikle hastaların yaşam kalitesini artırmak ve geriatrik bakım konularında toplumda farkındalığı artırmak için becerileri ile mezun sağlar.

Genellikle bu programı tamamlamak için iki yıl sürer iken, bu, hangi etkiler programı maliyetini değişebilir. Eğer kayıt istediğiniz okula Başvurma mali yükümlülüklerini keşfetmek için en iyi yoldur.

Bir yaş bakım programının mezun genellikle çeşitli alanlarda çalışmak yapabiliyor. Kişi zaten sağlık hizmetinde çalışıyorsa, şimdi geriatri uzmanlaşmak için hazır olabilir. Onlar hizmetlerini geliştirmek ve ilave yaşlı bakım hizmetleri için fırsatlar yaratmak mümkün olduğu program aynı zamanda yönetimde çalışmak için mezun hazırlamak olabilir. Kariyer sağlık, politika geliştirme ve insan ve sosyal hizmetlerde bulunabilir.

Dünya nüfusunun yaş devam ettikçe, yaş bakım hizmetlerinde çalışan daha fazla kişi için büyük bir ihtiyaç vardır. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.