Keystone logo

3 Yüksek Lisans programlar içinde Nörolojik Tedavi 2024

filtreler

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Sağlık Hizmeti
 • Fizyoterapi
 • Nörolojik Tedavi
Çalışma alanları
 • Sağlık Hizmeti (3)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  Popular study format

  Popular education type

  Yüksek Lisans programlar içinde Nörolojik Tedavi

  Bir lisans diploması aldıktan sonra, çoğu akademik kariyerlerine devam etmeyi ve bir yüksek lisans derecesi elde etmeyi seçti. Bu sertifikasyon, lisans seviyesinin ötesinde özel eğitim içindir. Yüksek lisans programları bir ila üç yıl arasında değişebilir.

  Peki, Nörolojik Terapi'de bir Üstat nedir? Beyin travması, beyin bozuklukları ve beyin dejenerasyonu olan hastaların tedavi ve rehabilitasyonunu kapsayan bir programdır. Öğrenciler rehabilitasyon uygulamalarını inceleyebilir ve uygulamalarını klinik ortamlarda öğrenebilirler. Talimat farklı nörolojik bozukluklar, iltihaplanma ve koşullandırmada da sağlanabilir. Hareketin izlenmesi için farklı teknolojilerin kullanılması eğitimi de vurgulanabilir. Bazı programlar konuşma terapisinde uzmanlaşma şansı sunar. Diğer kurumlar son bir araştırma projesi ve öğretim üyelerine bir sunum gerektirebilir.

  Bu kariyerin gerektirdiği sıkı çalışma ve özveri, öğrenciler ilgili profesyonel becerilerde ilerlediklerinde ödeme yapabilir. Yetenekler bu ustanın programını kazanarak, veri analizinde ve koşulların değerlendirilmesinde becerilerin yanı sıra artan takım çalışması yeteneklerini içerebilir. Bu yetenekler, sağlık sektörü dışındaki problem çözme durumlarına da dönüşebilir.

  Nörolojik Terapi'de bir Master kazanmayla gelen finansal gereksinimler, konumdan yere farklılık gösterebilir. Bir programın sizin için uygun olup olmadığını görmek için, bir başvuru göndermeden önce tercih ettiğiniz programı araştırın.

  Nörolojik terapiyi içeren meslekler, sağlık endüstrisinin birçok sektöründe bulunur. Nörolojinin sürekli olarak incelenmesi ile ilgilenenler, laboratuvarlar veya hükümetler için araştırma ekibi üyeleri olarak pozisyon kazanabilirler. Başka bir kariyer tercihi, bir rehabilitasyon tesisindeki veya hastanedeki bir nörologdur. Diğer mezunlar kendi uygulamalarını açmayı ve bireysel hastalar için özel uygulayıcılar olmayı seçti. Bir programın vurgusuna bağlı olarak, bazı öğrenciler konuşma terapistleri olarak kariyer kazanırlar.

  İstediğiniz akademik hedeflere, dünyanın çeşitli ülkelerinde ve çevrimiçi kurumlarda mevcut olan çeşitli nörolojik terapi programları aracılığıyla ulaşmak mümkündür. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.