Keystone logo

13 Yüksek Lisans programlar içinde Klinik Psikoloji 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Sağlık Hizmeti
  • Ruh Sağlığı Hizmetleri
  • Psikoloji
Çalışma alanları
  • Sağlık Hizmeti (13)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Klinik Psikoloji

Üniversitede konu alanları ve lisans programlarının çoğunda, öğrencilerin yüksek lisans derecesi kazanmak için fırsat olacaktır. Bu derece tipik lisans programı sırasında bilgi ve becerileri daha da ileriye. Tam zamanlı öğrenciler genellikle yaklaşık iki yıl içinde bir lisans programını tamamlamak olacaktır ve bunu devam okulun bağlı olarak değişebilir.

Klinik Psikoloji Master nedir? Bu programda, öğrenciler teşhis ve ruh sağlığı sorunları olan hastaları tedavi etmek için nasıl bilgi ve becerilerini verilir. Böyle nöropsikoloji, aile ve evlilik terapisi veya çocuk psikolojisi gibi belirli bir alanda uzmanlaşmak için bir fırsat olabilir. Örtülü Bazı bölgelerde bilişsel terapi, kişilik değerlendirmesi, anormal psikoloji ve istatistik içerebilir. Pek çok okul öncesi mezun için practicums, staj veya vaka çalışmaları gerektirmektedir.

Birçok avantajları Klinik Psikoloji Master kazanç ile birlikte gelir.Bu derece bir daha ödüllendirici kariyer ve lisans yolunda bir basamak olabilir. Ayrıca, sizin doktora derecesini elde taşımak için kullanılıyor olabilir.

Bir master alma maliyeti seçtiğiniz ve nerede bulunduğu okulun bağlı olacaktır. Ayrıca sunulan özel programa bağlı olabilir ve olsun veya olmasın siz uzmanlaşmak için seçin. Daha fazla bilgi için favori üniversite başvurun.

Klinik Psikoloji Master, bireylerin kariyer yolları çeşitli keşfetmek için fırsat olabilir. Onlar liselerde öğrenciler, orta ve ilköğretim okulu, kolejler ve üniversiteler ile çalışabilir. Onlar özel uygulamalar, hastane veya ayaktan tesislerinde pozisyonları bulabilirsiniz. Mezunlar hatta sosyal hizmet kuruluşları için işe yarayabilir. Birçok ülkede lisans ile lisansüstü onun veya kendi terapi uygulamasını açabilirsiniz.

Teknoloji bugün mümkün öğrencilerin çevrimiçi ders almak ve kendi hızında onların master derecesi kazanmak için yaptı. Daha fazla bilgi için, kurşun formu doldurarak doğrudan aşağıdaki program ve temas için seçtiğiniz okulun kabul ofisi arayın.