Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 6 Yüksek Lisans programlar içinde Klinik Araştırma 2023

6 Yüksek Lisans programlar içinde Klinik Araştırma 2023

genel bakış

Bir yüksek lisans programı, genellikle lisans çalışmaları tamamlandıktan sonra sürdürülmektedir. Bu lisans öğrencileri çalışmanın bir alanda uzmanlaşmak ve genellikle birkaç yıl içinde tamamlanabilir sağlar.

Klinik Araştırma Master nedir? Klinik araştırmalar, tıbbi araştırma ve sağlık sektörünün önemli bir parçasıdır. hastalarla iletişim ve klinik deneyler yönetmek için nasıl öğrenme sırasında böyle bir programın bir parçası olarak, öğrenciler, kayıt ve verilerin yorumlanması kendi araştırma becerilerini ilerleyecektir. lisans düzeyinde, çok sayıda öğrenci bilim, istatistik ve araştırma yazma çalışmalarını durulacak. Bazı sınıflar anatomi, tıbbi etik ve klinik araştırma yönetimini içerebilir.

Bir master kariyerlerinin bir parçası olarak gerekli tıbbi araştırma becerileri öğrenmek için onlara yardım ederek öğrencilere fayda sağlayacaktır. Bu alanda ve kariyer fırsatlarına erişimde ilerleme bu derecesi ile kazanılan olabilir.

Klinik Araştırma Master maliyeti bir dizi değişkene göre etkilenebilir. okulun bulunduğu ve bir öğrenci programını tamamlamak için ne kadar sürer durumlarda bu derece fiyatını etkileyecek birçok faktör ikisidir.

Klinik araştırmalar yüksek lisans yararlanabilir belirli kariyer ile tıbbi araştırmaların son derece uzmanlaşmış bir segment olduğunu. öğrenilen araştırma becerileri tamamlayıcı derece veya sertifikalar ile diğer alanlarda uygulanabilir. tıbbi araştırma ve geliştirme ile ilgilenen olanlar bir klinik laboratuvar teknisyeni veya araştırma görevlisi olarak bir pozisyon sürdürmeye tercih edebilir. Bu pozisyonlar hükümet, akademik veya özel kurumlarda olabilir. Klinik araştırmaların alanı hızla genişleyen ve yerlerde çeşitli istihdam seçenek sunmaktadır edilir.

Klinik Araştırma Master için başvuru kolay bir çevrimiçi işlem ile yapılabilir.senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Sağlık Hizmeti
  • Biyomedikal Çalışmalar
  • Biyomedikal Araştırma
Çalışma alanları
  • Sağlık Hizmeti (6)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı