Keystone logo

2 Yüksek Lisans programlar içinde İmmünoloji 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Sağlık Hizmeti
  • Tıp
  • İmmünoloji
Çalışma alanları
  • Sağlık Hizmeti (2)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde İmmünoloji

Bir master gibi sanat, beşeri bilimler, bilim, teoloji, hukuk ve işletme olarak disiplinlerden bir dizi sunulan yüksek lisans derecesidir. Programlar Tüm dünyada üniversitelerde sunulan ve hatta online olarak mevcuttur.

İmmünoloji alanında yüksek lisans nedir? Bu programda, öğrenciler genellikle immünolojik mekanizmaları incelemek ve onlar rahatsızlık ve hastalık nasıl katkıda. Öğrenciler ayrıca, genellikle bağışıklık sisteminin farklı yönleri düzenlenir ve aktif ve nasıl kontrol edilebilir nasıl öğreneceksiniz. Her program değişir, fakat çoğu hücresel ve moleküler biyoloji temellerini içerecektir. Çoğu program aynı zamanda veri işleme, deneysel tasarım ve biyomedikal ve immünoloji araştırmalarında kullanılan modern metodolojileri öğrencileri eğitecek.

Bu derece Kazanç bir dizi yolla yararlıdır.Orada ileri derece olanlar için mevcut birçok kariyer vardır ve bu bireylerin geliştirilmiş genel sağlık katkıda çok faydalı olabilir.

Bir immünoloji derecesi ile ilgili harç ve ücretleri belirli bir program bağlı olarak değişecektir. Programın uzunluğu gibi tüm büyük faktörlerdir konumu ve okulun şöhretinin yüzden bu programı sunan dünyadaki kuruluşlar vardır. Öğrenciler doğrudan mali beklemek öğrenmek için okullarla temasa teşvik edilmektedir.

İmmünoloji derecesinde bir Master bireyler takip edebilirsiniz kariyer bir çeşitlilik var. İş başlıkları immunologist, immünoloji teknolog, biyokimyacı, mikrobiyolog, klinik laboratuvar teknolog, epidemiyolojist, profesör, bilim adamı ve tıbbi içerebilir. İstihdam ayarları araştırma laboratuarları, ilaç şirketleri, üniversiteler, hastaneler, klinikler ve ofisleri içerebilir.Kariyer seçenekleri çoğu laboratuvar çalışmalarını içeren, ancak bazı hasta teması içerecektir.

Araştırma ve bugün immünoloji okulları karşılaştırarak başlayın. Kapsamlı çevrimiçi veritabanı kullanarak, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.