Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 2 Yüksek Lisans programlar içinde Gıda Bilimleri 2023

2 Yüksek Lisans programlar içinde Gıda Bilimleri 2023

genel bakış

Bilim lisans derecesi tamamladıktan sonra, öğrenciler sık ​​sık yüksek lisans takip ederek eğitimlerine devam edebilirler. master derecesini tamamladıktan bir ila dört yıl sürebilir ve programlar ders tabanlı veya araştırmaya dayalı olabilir.

Gıda Bilimi alanında yüksek lisans nedir? Bu derece odak genellikle kimya ve gıda beslenme çalışmayla başlar. Bu kurslar genellikle değerlendirme ve gıda analizi için yöntemler tarafından takip edilmektedir. Birçok program Gıda Mühendisliği katılan bilim ve teknoloji odaklanmak. tipik sunulan diğer kurslar gıda işleme teknikleri ve kalite yönetimini içerir. Mikrobiyoloji birçok gıda bilimi master derecesi büyük bir parçasıdır.

Gıda Bilimi Master mezunları genellikle derinlemesine bilimsel bilgi, yanı sıra önemli işyeri becerilerini geliştirmek. Mezunlar genellikle sorun ekipleri yaratıcı şekillerde, çalışmalarında çözmek analitik düşünme ve etkili iletişim edebiliyoruz.

seçtiğiniz belirli yüksek lisans programına bağlı olarak, maliyet değişecektir. Eğer çalışma tercih ettiği ülke, yanı sıra programın süresi, genellikle finansal bağlılık belirleyecektir. maliyet beklentilerini belirlemek için programın kayıt bürosuna ile doğrudan iletişim.

Gıda Bilimleri Yüksek lisans kariyer seçenekleri bir dizi için kapılarını açıyor. Mezunlar, araştırma ve ürün geliştirme alanında iş takip etmek seçebilirsiniz. Bazı süreçleri ve ürünün kalitesine odaklanarak, gıda üretiminde eski defterleri olabilir. Diğerleri hala gıda yasaları ve bunların uygulanması için bir tutku var olabilir. Fırsatlar kamu ve özel sektör hem de mevcuttur.

Bugün her zamankinden daha lisans programları için daha fazla seçenek vardır. uzaktan eğitim modülleri sayesinde, kişisel hızı ve zamanlama ağırlayacak dünyada müfredata erişimi olabilir.senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Sağlık Hizmeti
  • Beslenme Bilimleri
  • Gıda Bilimleri
Çalışma alanları
  • Sağlık Hizmeti (2)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

İlgili çalışma alanları