Keystone logo

29 Yüksek Lisans programlar içinde Epidemiyoloji 2024

filtreler

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Sağlık Hizmeti
 • Küresel Sağlık
 • Epidemiyoloji
Çalışma alanları
 • Sağlık Hizmeti (29)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  Yüksek Lisans programlar içinde Epidemiyoloji

  Lisansüstü programları seçtikleri alanlarda yüksek lisans olmak üzere bireyler için büyük bir yol vardır. Bir master derecesini aldıktan sonra, bir lisansüstü gelişmiş iş pozisyonları veya doktora programına giriş için hazır olabilir.

  Epidemiyoloji alanında yüksek lisans nedir? Epidemiyoloji çeşitli yaygın hastalıkların sebebi, dağıtım ve tedavi etrafında merkezleri. Bu program genellikle tıp ve halk sağlığı, biyoistatistik ve klinik çalışmaların kursları alanında nitel çalışmalar, araştırma etrafında merkezi olacak. Bu programa kayıtlı iken, bir öğrenci daha spesifik konsantrasyonları keşfetmek seçebilirsiniz. Sunulan konsantrasyonlarının daha iyi anlamak için, her kurumun program ve ne kullanılabilir keşfetmek için önemlidir.

  Bir öğrenci nedenlerle bir dizi için epidemiyoloji alanında yüksek lisans diploması olabilir.Bir öğrenci daha iyi patogenezi ya da bulaşıcı hastalığı anlamak için bu eğitime devam etmek için nadir değildir ama çoğu nitel araştırma çevreleyen hastalığın alanında daha usta olmak için bu derece seçin.

  Kurum katıldı ediliyor bağlı olarak, programın fiyatı farklı olacaktır. Ortak faktörler yer, ders, program malzemeleri içerir ve bir öğrenci mali yardım için hak kazanıp kazanmadığını.

  Bu programı girmek için, genellikle bir öğrenci, biyolojik araştırma veya çalışma benzer bir alanda lisans derecesine sahip olması beklenmektedir. Bu derece elde edilmesi bireyin birçok heyecan verici yeni kariyer fırsatları keşfetmek için izin verebilirsiniz. Son yıllarda, epidemiyoloji alanında uzman olan talep istikrarlı bir hızda iş ilanları artış seviyesini gördü.Epidemiyoloji alanında yüksek lisans derecesi almış olanlar için mevcut pozisyonlar kamu sağlık sektöründe kariyer, veri analizi, toplum sağlığı çalışmaları ve istatistikler yer alıyor.

  Öğrenciler yüksek lisans düzeyinde eğitim epidemiyoloji izin dünya genelinde birçok program vardır. Bir öğrenci sınıfta ders keşfetmek isteyen ya da daha doğrusu çevrimiçi eğitim edip, mevcut birçok seçenek vardır. Bir ders ile başlamak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.