Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 2 Yüksek Lisans programlar içinde Farmasötik Teknoloji 2024

2 Yüksek Lisans programlar içinde Farmasötik Teknoloji 2024

genel bakış

Bir ana derecesi 'ın lisans öğrencileri lisans aldıktan sonra elde gitmek yükseköğretim konumundadır'. Bir doktora programına devam etmek bir gereklilik olmasının yanı sıra, usta 'ın dereceleri genellikle bireylerin kendi alanında daha iyi bir iş fırsatları bulmak için izin verir.

Farmasötik Teknoloji alanında yüksek lisans nedir? Farmasötik Teknoloji programındaki Bir Usta ne kadar güncel ilaçlar araştırma ve oluşturmak ve yenilerini test etmek öğretir. Kurs genellikle istatistik ve kalite sistemlerini kapsar, klinik çalışmalar, ileri teknoloji ilaç ve analitik teknolojiyi yönetmek için nasıl. Öğrenci aynı zamanda, katı ve sıvı dozaj biçimleri ile ilacın verilmeye ilkeleri ilaç verme ile ilgili bilgi olabilir. Kurslar üniversiteler arasında biraz farklılık gösterebilir, ancak çekirdek bileşenleri aynı kalacaktır.

Farmasötik Teknoloji Bir Usta bir hastalığı tedavi ve insanların daha mutlu bir hayat yaşamak için yollar ile geliyor olasılığıdır, çeşitli nedenlerden dolayı insanları ilgilendiren. Bireyler genellikle hayatın diğer alanlarında uygulanabilir hepsi eleştirel düşünme, bilgisayar programlama, organizasyon, liderlik ve iletişim, öğrenme. Daha fazla para kazanma ve daha tatmin edici kariyer bulmaya geldiğinde Yükseköğretim da kapılarını açıyor.

Farmasötik Teknoloji Master maliyeti ülke ve öğrenme kurum tarafından değişir. Maliyetini belirlemek en yaygın faktörlerden bazıları programın uzunluğunu içerir ve öğrenciler ister mali yardım alırsınız.

Farmasötik Teknoloji Master kazanmak Olanlar onlar görevleri geniş bir yelpazede performans farklı endüstriler için çalışabilir bulacaksınız.Mezunlar devlet tesisleri biyoteknoloji şirketleri için veya farmasötik araştırmacılar haline gelebilir ya da uyuşturucu analistleri ya da ilaç satış temsilcisi olarak işe yarayabilir.

Derecesi için Kurslar uluslararası kurumların öğrenme mevcuttur. Birçok program esnek bir program ihtiyacınız öğrencilere yardımcı olmak için çevrimiçi seçenekler içerir. Bir ders ile başlamak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Sağlık Hizmeti
  • Farmasötik Tıp
  • Farmasötik Teknoloji
Çalışma alanları
  • Sağlık Hizmeti (2)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı