Keystone logo

18 Yüksek Lisans programlar içinde Sağlık Hizmeti Sağlık Teknolojisi Biyomedikal Mühendisliği 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Sağlık Hizmeti
  • Sağlık Teknolojisi
  • Biyomedikal Mühendisliği
Çalışma alanları
  • Sağlık Hizmeti (18)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Sağlık Hizmeti Sağlık Teknolojisi Biyomedikal Mühendisliği

Bir lisans diplomasına aldıktan sonra eğitimlerini ilerletmek isteyen öğrenciler genellikle yüksek lisans programlarına kayıt için tercih. Öğrenciler doktora dereceleri almak için önce bu tür programları da gereklidir. Master derecesi olan öğrenciler genellikle daha sorumluluk daha yüksek maaş ve işler için onları pozisyonları özel bilgi kazanır.

Biyomedikal Mühendisliği alanında yüksek lisans nedir? Biyomedikal mühendislik, biyoloji ve tıpta çözümlerinin analizi ve tasarımı üzerinde duruluyor. Örneğin, bir biyomedikal mühendisi yapay organ ya da bir kişinin yine kolunu kullanmanıza yardımcı olacak bir cihaz geliştirmek için tercih edebilirsiniz. Bu tür mühendislik herkesin ortak hedefi hasta bakımının kalitesini ve etkinliğini arttırmaktır. Bu amaçla, yüksek seviyeli biyomedikal mühendisliği eğitimi sınıf temelli çalışmaları yanı sıra hands-on, laboratuvar dersleri içermektedir. Öğrenciler sıvı ve katı mekaniği, biyomalzemeler ve biyolojik bilimler ile çalışır.

Öğrenciler bu eğitim pek çok yarar. Örneğin, bir master, bir araştırma ekibi kurşun bir kişinin hak kazanabilirler ve öğrenciler genellikle pratik mühendislik tasarım becerilerini ilerletmek.

Üniversiteler dünya çapında biyomedikal mühendisliği programları sunuyoruz. Bunun bir sonucu olarak, bu tür programların maliyeti okul bağlıdır. Öğrenciler maliyetleri özel bilgiler için kolej başvurun ve her zaman iyice programları araştırma gerekir.

Biyomedikal mühendisliği derece alan öğrenciler birkaç seçeneğiniz vardır. Birçok diş ya da tıp fakültesine gitmek hasta bakımında pratik biyomedikal uygulamaları kullanmak için (ya da zaten bu deneyimi var). Bazı hukuk derece patent vekilleri olarak çalışmaya edinin. Biyomedikal mühendisleri tedavi ekiplerinin bir parçası olarak ve araştırma laboratuvarlarında hastanelerde çalışır. Onlar da imalat ortamlarında ve iş ofisleri çalışır.

Biyomedikal mühendislik öğrencileri derslere part time veya tam zamanlı alma seçeneği var.Diğer sorumlulukları olan öğrenciler birçok üniversite sunan online derslere alarak seçim keyfini çıkarabilirsiniz. Başlamak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.