Keystone logo

7 Yüksek Lisans programlar içinde Bütünsel Tıp 2024

filtreler

filtreler

  • Yüksek Lisans
  • Sağlık Hizmeti
  • Alternatif Tıp
  • Bütünsel Tıp
Çalışma alanları
  • Sağlık Hizmeti (7)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Yüksek Lisans programlar içinde Bütünsel Tıp

Bir lisans derecesi sadece daha önce bir lisans diplomasını tamamlamış ve daha sonra eğitimlerine daha fazla bağlılık duyan öğrencilere verilir. Ustalık ve uzman bilginin bir simgesidir ve birini tutanlar için gelecekteki başarının yolunu açabilir.

Holistik Tıpta Usta Nedir? Bütünsel ve alternatif tedavi biçimlerinde kariyer yapmaya çalışırken, insanlar bu dereceyi takip etmek isteyebilir. Öğrenciler tipik olarak, modern batı yöntemleriyle birlikte uygulanan geleneksel tıp tekniklerini kullanan bir yaklaşımı tamamlayıcı sağlık hizmetlerini araştırırlar. Öğrenciler bilimsel araştırma ve literatürü okuyabilir ve eleştirel olarak değerlendirebilirler.

Holistik Tıpta bir Master edinmiş öğrenciler, genellikle batı dışı teknikleri kullanarak hastalıkları teşhis edebiliyorlar. Tedavi yöntemleri değişebilir ve akupunktur, masaj terapisi ve kiropraktörler tarafından kullanılan teknikleri içerebilir. Mezunlar profesyonel bir hasta-hekim ilişkisi kurabilir.

Holistik Tıpta bir Master elde etmek için gerekli olan değerli dersler ücretsiz değildir. Öğrenciler, ilgilendikleri her okula bakarak maliyetlerin ne olduğu hakkında daha iyi bir fikir edinebilirler. Maliyetler çeşitli faktörlere bağlı olarak farklılık gösterecektir.

Mezunlar, Holistik Tıbbı bir Master elde ederken alınan özel derse bağlı olarak, birkaç farklı alana gidebilirler. Uygulayıcılar, refleksoloji ve osteopati ile ilgilenirken, fiziksel olmayan terapistler reiki ve aromaterapide hizmet verebilirler. Osteopatideki kariyer, bu yüksek lisans programından başarıyla çıkanlar için umut verici. Mezunların kişisel antrenör olmaları söz konusu değildir.

Holistik Tıpta Master, öğrencilerin çevrimiçi eğitim yapmayı düşüneceği bir şey olabilir. Bu şekilde, farklı ülkelerdeki okulların sunduğu müfredata erişirler. Başlamak için, aşağıdaki programınızı arayınız ve seçim formunu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul bürosuna başvurunuz.