Keystone logo

Veterinerlik Derecenizi Bulun Veterinerlik Derecenizi

Ne çalışmak istiyorsun?
Nerede okumak istiyorsun?

Popüler Veterinerlik Programları

Veterinerlik Bilimi , önleyici bakımdan karmaşık cerrahi prosedürlere ve psikolojik analizlere kadar her şeyi kapsayan hayvan sağlığı ve refahı ile ilgilenir. Dünyanın dört bir yanındaki en iyi üniversiteler, tıp okulları, tıp fakülteleri ve diğer eğitim kurumları, Veterinerlik Biliminde Lisans, Yüksek Lisans veya Doktora düzeyinde eğitim programları ve ayrıca bireysel kurslar sunmaktadır. Veterinerlik Bilimi okumayı seçerseniz, kurslar tıp diplomasının kapsadığı konuların çoğunu içerecek, ancak insanlar yerine hayvanlara odaklanacaktır.

Veterinerlik Bilimi programları, hayvan refahı, veteriner cerrahisi, hayvan besleme, parazitoloji, üreme biyolojisi, veteriner epidemiyolojisi ve halk sağlığı, kritik bakım veya veteriner hemşireliği gibi birçok farklı uzmanlığa sahip olabilir. Hem tam zamanlı hem de yarı zamanlı eğitim seçeneklerinin yanı sıra daha esnek çevrimiçi ve uzaktan eğitim programları mevcuttur.

Aşağıda listelenen en popüler Veterinerlik Bilimi programlarından bazılarına göz atarak aramaya başlayın. Sadece çevrimiçi formu doldurarak doğrudan üniversiteye kabul ile ilgili daha fazla bilgi talep edebilirsiniz!