The European Wellness Aesthetic Academy (EWAA)

Tanıtım

Bilim ve estetiği birbirine bağlamak

Biyo-Rejeneratif Estetikte, odak, BioRegeneratif Bilimin integumenter (cilt) sisteminin doğal durumunu ve ilgili patofizyolojisini, biyo rejenerasyonun estetik farmakolojisini, ağrı yönetimini, estetik dermatolojiyi ve çok daha fazlasını nasıl geri yükleyeceğine odaklanacaktır. Program ayrıca Estetisyenlerin işlerini başarılı bir şekilde yapabilmeleri ve hatta franchising konusunda ilerleyebilmeleri için gerekli iş yönetimi ve girişimcilik becerilerini kazandırmak için tasarlanmıştır.

Endüstriyel boşluk EWAA'nın doldurduğu alan nedir?

  • Rejeneratif Bilim Uygulayıcılarının büyümesine hizmet edebilecek bir Profesyonel Akademik Organın ciddi eksikliği.
  • Önemli boşluk, geleneksel Bilim algısının ötesinde Rejeneratif Bilim gelişimi için Sürekli Mesleki Eğitim alanında yatmaktadır.
  • Rejeneratif Bilimin pratiğin övgüye değer bir yıldırım hızında büyümesi kaçınılmaz gerçek, kaydedilmemiş, analiz edilmemiş ve tanınmayan bir bilgi bolluğu bırakıyor.
  • İronik olarak, küresel olarak sürekli olarak büyüyen hevesli öğrencilerin ve uygulayıcıların doğum öncesi ve sonrası çalışmalarına gerekli bilimsel girdi ve geribildirimi vermesi gereken tekil bir kampüsü olmayan artan araştırma.

Vizyon

Araştırma ve andragojik önlemlerle gelişen, analiz eden, değerlendiren, yenilik yapan bir referans ve dünya standardı olacak birinci sınıf bir kurum olarak tanınmak - Güzellik ve Estetikte Biyo-Rejeneratif Bilim Bilimleri.

Kasıtlı olarak, Biyo-Rejeneratif Bilimler bu kurum tarafından, çözümlerin ve çözümlerin bilimlerinin açıkça tanımlanmış sonuçlar için çalışıldığı doğayı kapsamlı bir şekilde kapsayıcı olmaya yönlendirecektir. Bu kurum aynı zamanda endüstri ve Rejeneratif Bilim merkezli olan veya bu bilim alanındaki çözümün kabiliyetine inanan diğer kurumlarla işbirlikleri için istenen kurumdur.

Bizimle seyahat ettiğinizde, müşteri katiplik faaliyetini nasıl yürüteceğiniz konusunda ustalık kazanacak, estetik hedefleri için hassas çözümlere dayalı çözümü formüle edecek ve kesinlikle gurur duyacağınız bir nitelikle bu sektörde lider olacaksınız. Sahip olmak. Bunun yanı sıra, uluslararası bilimsel katkının her zaman dinamik olduğu ve uygulayan bir Bio-Renegerative Estetisyen olarak size çok büyük olumlu getiriler getireceği, sürekli büyüyen European Wellness (EW) International Group'a dahil edileceksiniz.

Konumlar

  • Lugano

sorular