Northern Arizona University

Tanıtım

Kuzey Arizona Üniversitesi Hakkında

Kuzey Arizona Üniversitesi lisans, yüksek lisans, ve yüksek kalite ve toplumsal değer profesyonel dereceleri sunan bir devlet üniversitesidir. Bir öğrenci olarak, eğitim, bireysel katılımı ve araştırma mükemmellik taahhüt adanmış ve seçkin öğretim üyeleri tarafından yönlendirilir NAU deneyimi merkezinde yer almaktadır.

Her yerde öğrenmek istediğiniz

Kuzey Arizona University, ya da Arizona boyunca bizim yerlerden biri online, bizim Flagstaff kampüsünde okuyan planı isteyip, derece kazanmak için birden fazla yol sunar.

uygulamalı araştırma Mükemmellik

Üniversite Bölgemizde, ulusu ve dünyayı etkileyecek sorunlara pratik çözümler sunan, yüksek bir araştırma kurumudur. Öğrencilerimiz ve dünyaca ünlü öğretim araştırmacılar, iklim değişikliği, azınlık sağlık eşitsizliklerine çözümler keşfetmek protez teknolojisini geliştirmek ve konuların geniş bir yelpazede için sürdürülebilir çözümler üretmek için birlikte çalışır.

Öğrenim ve maliyet

Biz üniversite masrafları bazen zor görünebilir biliyorum, ama mükemmel bir değeri sunmak biz çok adadık şeydir:

Sizin lisans harç oranı 4 yıldır aynı kalmak için garanti edilir. Bir 14 uygun batı eyaletlerinde yaşayan varsa, öğrenim yaklaşık yarısı out-of-devlet harç oranı olacaktır. Öğrencilerimiz ulusal ortalamanın yaklaşık yüzde 25 daha az öğrenci kredisi borcu var.

Atletizm

Kuzey Arizona Üniversitesi 15 NCAA Division I atletizm takımları vardır. Biz mezuniyet sonuçlanan, istisnai bir öğrenci atlet deneyimi sunuyor. Programlarımız rekabet ve akademisyenler genel atletik başarı tanır prestijli Big Sky Konferansı Başkanlar Kupası ile birkaç kez onurlandırıldı.

Degerlerimiz

Eğitimde Mükemmellik

Biz öğrencilerimizin tüm titiz, kaliteli ve uygun fiyatlı bir eğitim sunuyoruz. Mezunlarımızın çok yaptık inanılmaz farklılıklar görebilirsiniz.

sizin başarınız

Gelecekteki başarı sağlamak için, yaptığımız her şeyin merkezinde, senin, öğrencinin ihtiyaçlarını yerleştirerek kararlıyız. Bizim seçkin profesörler sadece öğretim, ancak danışman olarak hizmet ve hem de sizinle birlikte çalışmayı taahhüt ediyoruz. Burada, öğrenme eller araştırma ve yaratıcı takipçiliği için fırsat bile bir lisans olarak, sizin için kullanılabilir.

Uzaktan Eğitim

Bu yükseköğretime erişimi olan tüm nitelikli öğrencilere bizim için önemlidir. Kuzey Arizona Genişletilmiş Kampüsler sayesinde, Arizona boyunca birden çok yerde bir derece kazanabilirsiniz.

Çeşitlilik

Kutlamak ve çeşitliliği teşvik üniversitenin bir köşe taşıdır. Üniversite deneyimini genişletmek yardımcı olmak için, uluslararası fırsatlar ve çok kültürlü etkinlikleri sponsor.

Biz tüm üniversite müfredat boyunca dahil teşvik. Ayrıca, tüm farklı grupların kendi bakış açılarını paylaşmak ve bilgi böylece tüm öğrencilerin zengin bir öğrenme deneyimi almak için fırsatlar yaratmak. Birlikte, tüm arka planlar saygı bir çekici, sivil ve saygılı kampüs ortamını oluşturmak.

Tüm öğrenciler çeşitli çıkarları teşvik öğrenci kulüpleri ve kuruluşları bizim geniş katılmaya teşvik edilmektedir.

Bütünlük

Hakkaniyet ve dürüstlük değil takdire değer bir tek özellikleri vardır kişinin-onlar takdire kuruluşların özellikleri de vardır. Biz sadece bunun için çalışıyoruz, şeffaflık ve yaptığımız her şeyde dürüstlük-adalet ve hesap verebilirlik-için kararlıyız. En son gerçekler ve istatistik tüm Planlama ve Kurumsal Araştırma Dairesi bulunabilir.

Konumlar

 • Northern Arizona University South San Francisco Street , 86011, Flagstaff

sorular

Genel Bilgi

 • Bana bu program hakkında daha fazla bilgi gönderebilir misiniz?

Program Tarihleri

 • Bu program için son başvuru tarihi ne zaman?
 • Bu programın başlangıç ​​tarihi nedir?

Öğrenim Ücretleri ve Diğer Ücretler

 • Bu programın maliyeti nedir?
 • Bu programın ücretini taksitle ödeyebilir miyim?

Program Türü & Süresi

 • Bu program online olarak sunuluyor mu?
 • Bu programın süresi nedir?
 • Bu program part time mı yoksa full time mı?

Eğitim Yeri

 • Bu okulu nerededir?
 • Kampus nerede?

Finansman

 • Bu program için başka ne tür finansman seçenekleri vardır?

Nasıl Başvurulur

 • Bu programa başvurmak için hangi belgeler gereklidir?
 • Bu program için kabul süreci nasıldır?

Dil

 • Bu program hangi dilde öğretiliyor?

Diğer

 • Diğer