Keystone logo

filtreler

 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Sağlık Hizmeti
 • Yardımcı Sağlık
 • Tıbbi Görüntüleme
Çalışma alanları
 • Sağlık Hizmeti (4)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

4 Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Radyoloji 2024

  Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Radyoloji

  Bir yüksek lisans mezunu düzeyinde programıdır. Genellikle tamamlamak için iki yıl sürer ama programa bağlı olarak daha fazla veya daha az zaman alabilir. Bu derece, genellikle öğrencilerin seçtikleri konu alanında derinlemesine bilgi sahibi yardımcı oluyor.

  Radyoloji alanında bir yüksek lisans nedir? radyolojide bir master derecesi öğrencileri biyomedikal görüntüleme ve araştırma yöntemleri hakkında daha fazla bilgi edinmek yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Programlar etik ve radyoloji son gelişmeleri kapsayacak ve bu alanda pratik deneyim sağlayacaktır. sağlık fiziği, radyobiyolojide, patofizyoloji, hasta değerlendirme ve müdahale prosedürleri gibi bir program kapak konularda kurslar. öğrenciler genellikle bir yüksek lisans programında öğrenmek becerilerini güncellemek için düzenli olarak okula dönmek zorunda kalacak, bu yüzden bu alan için, sürekli eğitim genellikle gerekli veya teşvik dikkat etmek önemlidir.

  Bir yüksek lisans genellikle radyoloji asistanı bir radyoloji teknoloji uzmanı bir kariyer yukarı hareket sürecinin bir parçasıdır. Mezunlar ayrıca yüksek lisans derecesi ile radyoloji araştırma, yönetim ve eğitimde daha fazla çalışmak edebiliyoruz.

  Bir programın maliyeti nedeniyle okuldan okula farklılıklar tahmin etmek zordur. Bu maliyet bilgi almak için üniversiteye mali yardım bölümüne başvurun en iyisidir.

  Bir radyoloji master programı mezunları radyoloji asistanları veya teknisyenler olarak çalışmak için nitelikli. Bir program ayrıca mezunların idari görevlerde çalışmak veya alanında öğretmek veya araştırma hazırlar. İstihdam hastaneler, acil bakım merkezleri, sağlık tesisleri veya tıbbi kliniklerde bulunabilir.

  Tıbbi hizmetler, radyoloji gibi, her zaman gerekli ve nitelikli bireyler bulmak zor, çünkü personel genellikle bir sorun vardır.Bir yüksek lisans derecesi ile, radyoloji kariyer çıkarabilirsin. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.