Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 12 Fen Bilimleri Yüksek Lisansları  (Fen Bilimleri Yüksek Lisansı) programlar içinde Lisanslı Hemşirelik 2024

12 Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Lisanslı Hemşirelik 2024

genel bakış

Sağlık bilimlerinde bir master derecesi genellikle tamamlamak için iki ila dört yıl arasında sürer ve lisans derecesi daha yüksek ödeme fırsatları için kapıyı açar. Çalışmanın bu titiz ders öğrencilere bir alanın derin bir anlayış öğretir ve onları başarılı olmak için gereken mesleki becerileri elde yardımcı olur.

RN Hemşirelik alanında bir yüksek lisans nedir? Bu derece onlara etkin ve etkili sağlık temellerini öğreterek kayıtlı hemşire olmak için kimlik kazandırmayı odaklanır. Kayıtlı hemşireler onları bakım evleri, hastaneler ve özel evlerde pratik izin bir ülke, devlet veya il tarafından açıklanan şartları tamamlamış profesyoneller lisanslı. Öğrenciler hastalara yardımcı olmak için gerekli kişilerarası ve tıbbi becerilerini geliştirmek için pratik ve teorik olarak bir insan vücudunun bir anlayış yanı sıra, ders kazanmak için kimya, biyoloji, beslenme ve anatomi dersleri alırlar.

Bir RN hemşirelik lisans almak, başarılı bir sağlık bilimi kariyer önünü açıyor. Mezunlar genellikle hızlı tempolu bir ortamda insanların geniş bir yelpazede yardımcı ve rutin ve acil bakım sağlamak hem doktorlar ve diğer bakım personelinin yanında çalışmak için mükemmel kişilerarası ve iletişim becerilerini kullanmak.

Bir hemşirelik derecesi maliyet kurumuna bağlı olarak değişir. Diğerleri öğrenciler kadar az biri olarak yıl içinde bir derece kazanmak için izin verirken bazıları üç yıllık programlar sunuyoruz. Iyice onlar profesyonel hedeflerine uyum sağlamak için ilgilenen programları araştırma önerilir.

mezun olduktan sonra Hemşirelik yüksek lisans sahip bireyler genellikle rekabetçi konumlarını bulabilirsiniz. Birçok sigorta evrak yardımcı ve ameliyathanelerde cephe yardım sağlanması, hastalara rutin muayene veren bir hastane bölümü ya da özel klinikte iş bulmak.Diğerleri yaşlı aktif ve sağlıklı bir yaşam yaşamak yardımcı özel konutlarda çalışır.

Kurumlar dünya çapında Hemşirelikte lisans programları sunuyoruz. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Sağlık Hizmeti
  • Hemşirelik Çalışmaları
  • Lisanslı Hemşirelik
Çalışma alanları
  • Sağlık Hizmeti (12)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı