Keystone logo

4 Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Kardiyoloji 2024

filtreler

filtreler

  • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
  • Sağlık Hizmeti
  • Tıp
  • Kardiyoloji
Çalışma alanları
  • Sağlık Hizmeti (4)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Kardiyoloji

Bir Yüksek Lisans (Master of Science) programı tamamlanması genellikle bir ila üç yıl sürer ve genellikle belirli bir çalışma alanı hakkında daha detaylı bilgi verecektir. Öğrenciler daha sorumluluk ve daha fazla kazanç potansiyeli olan bir pozisyona yol açabilir bilgi düzeyini kazanacaktır.

Kardiyoloji alanında bir yüksek lisans nedir? Bu derece kalp sağlığı ve hastalıkları çalışma üzerinde duruluyor. Bu biyoloji ya da yaşam diğer bilim alanlarında bir önceki derecesi gerektirebilir. Öğrenciler anatomi, kardiyovasküler sorunlar ve klinik bakım üzerinde duracağım. lisans programı denetimli pratik eğitim ile sınıf eğitimi birleştirebiliriz. Bir araştırma projesi veya bağımsız çalışma da beklenebilir.

Daha yüksek kardiyoloji diploması öğrenciler genellikle kalp sorunları ve hasta bakımı konusunda bilgi sahibi olacaklardır.Onlar bir çalışma ortamı dışında bir klinik ortamda çalışmalarını yanı sıra durumları yararına olacak becerileri, problem çözme, eleştirel düşünme ve diğer becerileri güçlendirecektir.

Kardiyoloji master programları üniversitelerde ya da çevrimiçi öğrenme kurumları aracılığıyla dünya çapında bulunabilir. bir derece elde etmek ilişkin giderler biraz değişebilir, bu yüzden bir öğrenci onlar ücretleri ve diğer giderler hakkında daha fazla bilgi için katılmak isteyen okul kayıt kabul bürosuna başvurun gerekir.

Bir kardiyoloji master derecesini elde kazançlı ve son derece teknik kariyer fırsatları yol açabilir. Öğrencilerin çoğu bu tür hastaneler, klinikler, özel uygulamalar gibi, ya da kamu veya devlet destekli sağlık sağlayıcıları için klinik ortamlarda çalışmasını bekliyoruz olabilir. Pozisyonlar hasta ile veya bir araştırma ortamında doğrudan çalışıyor olabilir. denetim veya yönetim görevlerini içerebilir ek sorumluluklar olabilir.

Master programları tam zamanlı veya yarı zamanlı ya takip edilebilir. Pek çok okul çevrimiçi çalışmalar da dahil olmak üzere bir öğrencinin yaşam tarzı için uygundur sınıfları sunuyoruz. Bir lisans programına başlamak için istekli iseniz, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.