Keystone logo

filtreler

 • Fen Bilimleri Yüksek Lisansı
 • Sağlık Hizmeti
 • Küresel Sağlık
 • Epidemiyoloji
Çalışma alanları
 • Sağlık Hizmeti (38)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

38 Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Epidemiyoloji 2024

  Fen Bilimleri Yüksek Lisansı programlar içinde Epidemiyoloji

  Science (MSc) A Master en yaygın Bilim derecesi bir lisans tamamlanmasını izleyen ve çok sayıda sanayi ek fırsatlar bir dizi açılır. Bu ileri derecede diğer iş başvurusunda dışında durmak yardımcı olabilir.

  Epidemiyoloji alanında bir yüksek lisans nedir? Epidemiyoloji alanında bir yüksek lisans hastalıkların yayılması araştırma temeller üzerinde büyük ölçüde odaklanmış ve araştırma yöntemleri ve yaklaşımları vurgular. Bir öğrenci olarak, sağlık değerlendirmeleri ve halk sağlığı uygulamalarının bir anlayış ile birlikte tıbbi araştırmaların epidemiyolojik yöntemlerin bilgi kazanacaklardır. Sen ders çalışma ve hands-on araştırma bir kombinasyonu yoluyla öğreneceksiniz.

  Bir Yüksek Lisans ve tıbbi akademik araştırma katılımın en sık gerekli olmakla birlikte, bu tür tıbbi gazeteciler ve bazı hükümet görevlileri gibi ilgili alanlarda, diğer bireyler, çalışmanın seyri yarar muhtemelen olabilir.Sonuçta, bilgi ölçüde sektörü içinde fırsatları geliştirmek bu programda kazandı.

  Programın maliyeti kurumu ve çalışma uzunluğuna bağlı büyük ölçüde bağımlı. Çoğu program tam zamanlı veya yarı zamanlı katılım bağlı olarak bir veya iki yıl sürer. Bu nedenle, yakından mali ve akademik ihtiyaçlarına uygun olup olmadığını belirlemek için birden çok program araştırmak isteyeceksiniz.

  İşte bu programlardan mezun öğrenciler için mevcut kariyer fırsatları bir dizi vardır ve kariyer yolları bir dizi takip edebilirsiniz. Mezunlar genellikle toplum tıp pozisyonları, tıbbi araştırmalar, halk sağlığı, alan çalışması, ilaç imalatı, hükümet ve sivil toplum kuruluşları bulabilirsiniz. Bir derece sizin için kapı bir dizi açılacaktır.

  dünya çapında Epidemiyoloji dalında yüksek lisansı sunuyoruz ve çevrimiçi kurs seçenekleri bireylerin bir dizi kolay erişim sunan programlar vardır.Daha fazla bilgi için, lütfen aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.