Keystone logo

1 Yüksek Lisans programlar içinde Hekim Asistanlığı 2024

filtreler

filtreler

 • Yüksek Lisans
 • Sağlık Hizmeti
 • Yardımcı Sağlık
 • Tıbbi Yardım
Çalışma alanları
 • Sağlık Hizmeti (1)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  Yüksek Lisans programlar içinde Hekim Asistanlığı

  Sanat Master Kazanç lisans derecesi olan öğrenciler için sık sonraki adım olmuştur. Bir yüksek lisans öğrencileri daha iyi işler elde etmek için izin verir ve bu derece sahibinin kendi alanında uzman olan işverenler gösterir.

  Hekim Yardım alanında yüksek lisans nedir? Tıbbi sorunların tanı ve tedavisinde trenler öğrencilere yardımcı olmak Hekim An MA. Müfredat tipik olarak anatomi, fizyoloji, mikrobiyoloji, kadın doğum, farmakoloji, pediatri ve ameliyat gibi konuları içerir. Bu kurslar sınıf dersleri ve uygulamalı eğitim hem de dahildir. Programlar genellikle yaklaşık iki yıl sürmesi ve onların derece kazanmak önce doktor asistanı öğrenciler de hastane ve sağlık kliniklerinde klinik uygulama rotasyonları yaklaşık 12 ay katılmalıdır.

  Yardım Hekim alanında yüksek lisans Edinme nedeniyle kişisel bir popüler bir akademik rota ve kariyer sunduğu yararlanır.Bu derece kariyer ve artan maaş için birçok fırsat açılır. o hasta ya da yaralı insanlara yardım becerilerini geliştirir, çünkü o da çok tatmin edici bir derecesidir.

  master programına kayıt yaptıran maliyeti yaygın ülke ve özellikle okul bağlı olarak değişir. katılan kesin gider belirlemek için prospektif okullar kurun.

  Mükemmel bir kariyer görünüm bekleyebilirsiniz yardımcı olmak Hekim alanında yüksek lisans tutan biri. yardım Hekim sağlık tesisleri doktorların etkinliğini artırmak için hekim yardımcıları daha fazla sayıda işe gibi hızlı büyüyen iş pazarlarından biridir. Hekim yardımcıları belirli bir alanda uzmanlaşmak zorunda değilsiniz, bu yüzden bir denetleme hekim altında her yerde ve her alanda çalışabilirler. Doktorlar işlerini kapalı oturum açmanız gerekir, ancak hekim yardımcıları genellikle iş yerinde özerklik adil bir miktar var. liderlik sevenler de idari ve eğitim pozisyonları bulabilirsiniz.

  Pek çok okul online sınıflar aracılığıyla yardımcı doktor bir master derecesi sunmaktadır. Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.