Keystone logo

3 Lisans programlar içinde Bütünsel Tıp 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Sağlık Hizmeti
 • Alternatif Tıp
 • Bütünsel Tıp
Çalışma alanları
 • Sağlık Hizmeti (3)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  Lisans programlar içinde Bütünsel Tıp

  Bir lisans programının genellikle tamamlanması dört yıl sürer, bu süre boyunca katılımcılar belirli bir konu hakkında ileri düzeyde bilgi sahibi olurlar. Bireyler tipik olarak kariyer beklentilerini geliştirmek için bir lisans derecesi izlerler.

  Holistik Tıpta Lisans nedir? Bu programın dersleri genel olarak katılımcıların egzersiz, beslenme, uygun beslenme alışkanlıkları ve sağlıklı yaşam tarzı davranışlarını anlamalarına yöneliktir. Programın amacı, genel olarak, bireylerin başkalarına daha bütüncül tedbirlerle daha sağlıklı ve uzun ömürlü olmalarına yardımcı olmalarını sağlamaktır. Dersler, sağlığı etkileyen ekonomik, kültürel ve sosyal koşulların analizi ve anlaşılmasına odaklanabilir ve sağlık ve hastalıkta fiziksel aktivite ve beslenme rolünün kilit rolleri olabilir.

  Bu programın mezunları küresel sağlık çözümleri geliştirmek ve uygulamak için daha büyük ölçekte düşünmek için kapasite geliştirme eğilimindedir. Birçoğu aynı zamanda araştırma, analiz ve eleştirel düşünme yetenekleri de kazanıyor. Bu becerilerin her biri disiplinlerarasıdır ve seçtikleri kariyer alanında ve hayatta mezunlara yardımcı olabilir.

  Bir lisans derecesinin maliyeti okuldan okula ve mekana göre önemli ölçüde değişir. Aday öğrenciler, bir programa başvurmadan önce araştırmalarını yapmalıdırlar.

  Holistik Tıp dalında lisans derecesine sahip bireyler, bir dizi heyecan verici kariyer fırsatını yakalamak için iyi donanımlı olabilirler. Programın katılımcılarının sahip olabileceği bazı iş başlıkları arasında fizyoterapist, masaj terapisti, kişisel antrenör, hemşire, diyet ve beslenme danışmanı, kiropraktör ve akupunktur uzmanı bulunmaktadır. Mezunlar sağlık, spor, beslenme, hükümet, gıda hizmetleri veya danışmanlık sektörlerine gidebilirler. Özel hastanelerde, halk sağlığı kliniklerinde, spor salonlarında ve spor kulüplerinde veya akademik kurumlarda tatmin edici bulabilirler.

  Bir bireyin okula gittiği yer, sonunda bulunduğu yere, bütçesine ve mevcut yükümlülüklerine bağlıdır. Çevrimiçi programlar, sınıf içi programların yapmadığı esneklik sunar. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.