Keystone logo
© WSPA Marketing Center
The University College of Enterprise and Administration

The University College of Enterprise and Administration

The University College of Enterprise and Administration

Tanıtım

Üniversite İşletme ve Yönetim Yüksekokulu, Milli Eğitim Bakanı tarafından verilen izne ve 27 Temmuz 2005 tarihli Yükseköğretim Kanunu (Kanunlar Dergisi No. 164, madde 1365, değiştirilmiş şekliyle) ve Kanun tarafından çıkarılan yasal düzenlemelerin yanı sıra Tüzüğe dayalı olarak faaliyet göstermektedir. Okul, Yükseköğretim Yasası uyarınca Kurucu ve yükseköğretimden sorumlu bakan tarafından denetlenmektedir.

Üniversite Kolejinin misyonu, öğrencilere yaratıcı olmayı öğretmek, kariyerlerini geliştirmek ve küreselleşen bir dünyada yerlerini bulmalarına yardımcı olmaktır. WSPA, Üniversitede uluslararası bir ortam yaratarak ve öğrencilerin ve öğretim üyelerinin uluslararası hareketliliği yoluyla öğrencilerin uluslararası ve kültürlerarası yetkinliklerini geliştirir. Üniversite Koleji, çok sayıda Avrupalı ve Avrupalı olmayan üniversite ve kolej, dernek, şirket ve işgücü piyasası kurumlarıyla yakın işbirliği içindedir.

WSPA, AB Yapısal Fonları ve Hayat Boyu Öğrenme Programları - Erasmus, Leonardo da Vinci, Grundtvig, Study Visit ve STF - tarafından finanse edilen projelerde deneyim sahibidir. WSPA, 2007 yılından bu yana AB Yapısal Fonları tarafından desteklenen yaklaşık 8 milyon Avro tutarında yirmi hibe, Burs ve Eğitim Fonu'ndan 200.000 Avro, LLP-Erasmus ve Erasmus+ fonlarından 1 milyon Avro tutarında fon kazanmıştır. WSPA, Norveç Fonları tarafından finanse edilen projelerde Lider Üniversite Ödülü'ne ve Hareketlilik Lideri unvanına layık görüldü. WSPA, Polonya'daki AÇA Hibeleri - Norveç Hibeleri'nde Personel için En Büyük Eğitim kategorisinde birinciliği kazandı.

Uygulamalı eğitim WSPA'nın güçlü önceliğidir (stajlar, yerleştirmeler, işletme ve kamu yönetimi ortakları ve öğretim üyesi olarak uygulayıcılar). Öğretim yöntemleri arasında küçük gruplar halinde çalışma, dersler, uygulamalı yaklaşım, bireysel ve grup projeleri ve topluluk projeleri yer almaktadır. WSPA, öğrenciler için çok çeşitli fırsatlar sunmaktadır: uluslararası kısa ve uzun vadeli hareketlilik, Kariyer Ofisi, stajlar, yerel ve bölgesel iş ortaklarında iş projeleri ve yerleştirmeler, öğrenci hükümeti, yılda iki kez düzenlenen iş fuarları ve öğrenciler için iş inkübatörleri. Okul ayrıca yerel ve bölgesel iş dünyası ile de yakın bağlarını sürdürmektedir.

Konumlar

  • Lublin

    ul. Bursaki 12, Lublin, 20-150, Lublin

programlar

sorular