Keystone logo
Vet Tech Institute

Vet Tech Institute

Vet Tech Institute

Tanıtım

Vet Tech Institute , veterinerlik bakımı alanına girmeye hazırlanmak için temel becerileri arayan öğrenciler için 18 aylık bir program sunmaktadır. Müfredat, tesisler, tesis içi köpek kulübesi, kohort eğitimi ve deneyimli öğretim kadrosu, öğrenci başarısı için tasarlanmıştır.

Müfredat tasarımı, belirli bir talimat ve beceri uygulama dizisi aracılığıyla bir veteriner teknisyeni kariyerine başlamak için bilgi ve beceriler oluşturur. Kurs içeriği çok çeşitli konuları kapsar ve AVMA'nın Veteriner Teknisyen Eğitimi ve Faaliyetleri Komitesi (CVTEA) standartlarına uygundur.

Program boyunca yerinde hayvanlarla uygulamalı çalışmak müfredat için çok önemlidir. Öğrenme tesisleri arasında iyi donanımlı laboratuarlar, ameliyat odaları, hayvan dostu sınıflar, radyografi odaları ve tesis içi kulübeler bulunmaktadır.

Fakültemiz hayvanlara ve öğretime karşı bir tutkuyu paylaşıyor ve endüstri deneyimlerini sınıfa getiriyorlar. Programa özgü öğretim üyeleri ve aynı hedefe odaklanan bir grup meslektaş, eğitiminiz için odaklanmış bir ortam sağlar.

Veteriner Teknisyenleri veya veteriner teknisyenleri, hayvan sağlığı ekibinin önemli bir parçasıdır. Tıpkı tüm tıbbi ekibin bir insan doktoru desteklediği gibi bir veterinere destek olabilirler. Böylelikle bir veteriner teknisyeni, hemşire, laboratuvar teknisyeni, cerrahi asistan, radyoloji teknisyeni, diş hijyenisti, eczane teknisyeni, hasta eğitimcisi ve hatta beslenme uzmanı gibi farklı zamanlarda olabilir!

Müfredatın odak noktası, kediler ve köpekler için veteriner bakımıdır, ancak aynı zamanda egzotikleri, laboratuar hayvanlarını ve çiftlik hayvanlarını da kapsar. Sınıflar bol miktarda uygulamalı eğitim sağlar. Öğrendiklerinizi uygulamak ve endüstri bağlantıları kurmak için 8 hafta bir staj için harcayacaksınız!

18 aylık programdaki çoğu kurs, sizi başarılı bir veteriner teknisyeni kariyeri için gerekli araçlara doğrudan hazırlar.

Konumlar

 • Houston

  Southwest Freeway,4669, 77027, Houston

  • Pittsburgh

   7th Street,125, 15222, Pittsburgh

   • Indianapolis

    Shadeland Station,7205, 46256, Indianapolis

    sorular