Keystone logo
University of South Carolina

University of South Carolina

University of South Carolina

Tanıtım

nereden olursa olsun, mezunlarımız bir yaşam sağlıklı, daha akıllı ve daha canlı bir şekilde oluşturmak için hazır vatandaşların yeni nesil vardır. Sen kadar geldik. Buradan gidersiniz nerede sınır yoktur.

Sıcak Güney misafirperverliği. Yenilikçi akademik programlar. Eski dünya cazibe ile güzel bir kampüs binaları. Rahat yaşam alanları. Yeni deneyimler, zorlu dersler ve samimi fakülte üniversite eğitimi dolu istiyorum. küçük hissediyor büyük bir şeye - Sen ev gibi hissediyor farklı bir şey için hazırsınız. Yani Güney Carolina Üniversitesi'nde bulacaksınız başarılı bir karışımı var.

Güney Karolina eyaletinin merkezinde yer alan, Güney Carolina Üniversitesi öğrencileri yarının liderleri, yaratıcı problem çözen ve yenilikçi düşünürler olmaya hazırlamak önemli bir araştırma üniversitesidir.

South Carolina'nın konumu Üniversitesi size dünya çapında, sanatsal, kültürel ve eğlence etkinliklerine erişimin yanı sıra iş geniş staj siteleri, sağlık, üretim ve hükümet verir. Columbia metro alanında, NBC, ABC ve CBS iştiraklerinin bulacaksınız; hastaneler, ilaç ve sigorta şirketleri; kar amacı gütmeyen, web geliştirme firmaları, hukuk büroları, reklam ajansları ve uygulamalı mesleki deneyim kazanmak için hoş geldiniz diğerleri arasında Citibank, Honeywell, International Paper, Trane, Michelin, Pirelli Kablo ve Bose gibi uluslararası şirketler.

Kampüse yürüyüş mesafesinde, Five Points alanında gece hayatı ve eğlence butikler ve dükkanlar ile birlikte, Groucho ya da dünkü gibi büyük restoranlar tadabilirsiniz. Cool fasulye, bir yerel olarak sahip olunan kahve nokta, genellikle gece yarısı çalışma mekân olarak hizmet vermektedir. Ya da, Congaree Vista boyunca high-end galerileri ve atılmış deneyin. Bizim tiyatro, sinema evler, mahalle festivalleri, çiftçiler piyasaları, açık hava konserleri, Riverbanks Hayvanat Bahçesi ve Botanik Bahçeleri, kamu heykel alanları, sanat galerileri ve müzeler tadın. Sonra kayak, balıkçılık veya kano Columbia üç nehirleri üzerinde ve yürüme, koşma, bisiklet ya da parklarda ve yeşil yollar yürüyüş gibi açık hava macera deneyin.

University of South Carolina olduğu

1801 yılında kurulan 32.971 toplam öğrenci dünyada yaşayan 270.000 gururlu mezunları 50 eyalette ve 100 + ülkeden gelen öğrenciler 52. En İyi Devlet Üniversitesi (US News ve World Report, 2016) 47 Ulusal sırada programlar 1. Lisans uluslararası iş programı (US News ve World Report, 2016) 43. En İyi Lisans İşletme Programları ( US News ve World Report, 2016)

Konumlar

  • 1705 College Street, 7th Floor Columbia, SC 29208, 29208, Columbia

sorular