Keystone logo
University of Wollongong Lisans Öncesi Tıp, Bilim ve Sağlık
University of Wollongong

Lisans Öncesi Tıp, Bilim ve Sağlık

Wollongong, Avustralya

3 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

AUD 94.320 / per year *

Kampüste

* Yurtiçi Öğrenciler için: Commonwealth destekli öğrencilerin, kurslarının maliyetine yönelik bir öğrenci katkı payı ödemesi gerekmektedir. Uluslararası Öğrenciler için: Oturum Ücreti yıllık 15,720 Dolar ve Kurs Ücreti yıllık 94,320 Dolar'dır.

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Ön Tıp, Bilim ve Sağlık Lisansı, lisansüstü tıp, diş hekimliği, veterinerlik çalışmaları, optometri, ayak bakımı, fizyoterapi veya eczacılık için sağlam bir temel sağlayan üç yıllık bir lisans derecesidir. Hangi anadal/yan dal seçtiğinize bağlı olarak, bu kurs aynı zamanda fiziksel ve yaşam bilimleri, yardımcı sağlık veya sağlık bilişiminde çok çeşitli lisansüstü eğitim veya profesyonel kariyer seçenekleri sunar. Çok çeşitli geçmişlere sahip yüksek performanslı öğrencilerin, özellikle Yerli ve kırsal öğrenciler olmak üzere başvurmaları şiddetle tavsiye edilir.

Bu derece, akademik okuryazarlık, eleştirel düşünme becerileri ve başarılı bir sağlık pratisyeni olmak için ne gerektiğinin anlaşılması dahil olmak üzere tıp fakültesine giriş için temel içeriği keşfedecektir. Ders dışı etkinlikler liderliğinizi, bağlılığınızı ve işbirliğinizi gösterecektir. İlk yılınızdan itibaren, toplulukta çok çeşitli gönüllülük ve zenginleştirme faaliyetlerine katılma fırsatlarınız olacak. Bunlar, gerçek dünya becerilerini geliştirmenize ve sağlık ve tıp alanında bir kariyere hazır olmanıza yardımcı olacaktır.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar