Keystone logo
University of Winchester Fizyoterapide BSc (Hons)
University of Winchester

Fizyoterapide BSc (Hons)

Winchester, Birleşik Krallık

3 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 19.300 / per year *

Kampüste

* Uluslararası öğrenciler

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

*Tekrar doğrulamaya tabidir

 • Egzersiz, eğitim ve manuel terapi yoluyla tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olarak insanların sağlığını ve esenliğini nasıl optimize edeceğinizi öğrenin.
 • Deneyimli ve kayıtlı, çalışan uygulayıcılardan gerçek içgörüler elde edin
 • Hasta odaklı klinik deneyim yoluyla öğreniminizi hayata geçirin
 • Winchester'da Fizyoterapi, 2021 Ulusal Öğrenci Anketinde lisans son sınıf öğrencileri tarafından derecelendirildiği üzere, genel olarak %85 ve öğretim için %92 oranında memnuniyet elde etti.
 • Bu program, Sağlık ve Bakım Meslekleri Konseyi (HCPC) ve Chartered Society of Physiotherapy (CSP) tarafından akredite edilmiştir.

Kardiyovasküler, solunum, nörolojik ve kas-iskelet sistemlerimizin bizi sağlıklı ve aktif kılmak için nasıl birlikte çalıştığı bir mucizedir. Fizyoterapi derecemizde, fizyoterapi uygulamasının arkasındaki anatomiyi, fizyolojiyi ve bilimi keşfederken ve aynı zamanda bir HCPC kayıtlı ve Charter olarak çalışmak için gereken kişilerarası becerileri ve profesyonelliği geliştirirken derinlemesine öğrenmenin ötesine geçmek için gergin olacaksınız. Fizyoterapist. Dereceniz sırasında, bu uygulamalı ve ödüllendirici meslekte çalışmak için ihtiyaç duyduğunuz becerileri ve güveni geliştirmenizi sağlayacağız.

Üç yıllık kursumuz, kullanıcılar, bakıcılar ve diğer profesyonellerle ortaklaşa çalışabilmenizi ve sağlam ve şefkatli klinik kararlar alabilmenizi, problem çözebilmenizi ve tutarlı ve yüksek standartta kanıta dayalı kişi merkezli sunabilmenizi sağlamak için tasarlanmıştır. bakım.

Bu program ayrıca, işverenler için çok çekici olan ve geleceğin uygulayıcılarının esnek ve duyarlı hizmet sunumuna etkin bir şekilde katkıda bulunmak için bu becerilere ihtiyaç duyduklarını kabul eden liderlik gelişimini de içerir.

Winchester Fizyoterapi öğrencileri olarak, yeni Winchester Sağlık Kliniğimizde pratik yerleştirmeleriniz sırasında hastaları tedavi etme konusunda paha biçilmez bir deneyim kazanma fırsatına sahip olabilirsiniz. Bu, sizi gelecekteki kariyerlerinize hazırlamanıza yardımcı olmak için, görevli bir HCPC tarafından akredite edilmiş uygulayıcı tarafından denetlenecektir. Klinik, Üniversite tarafından yönetilmektedir ve Bar End'deki Winchester Sport and Leisure Park'ta yer almaktadır. Klinik, yerel topluluk için önde gelen fizyoterapi değerlendirme ve tedavi sağlayıcısı olmaya hazırlanıyor.

Hampshire Hospitals Foundation Trust dahil olmak üzere klinik personeli ile işbirliği içinde geliştirilen müfredat, bireysel güçlü yönlerinizi ve niteliklerinizi geliştirmeyi ve bunları kendi gelişen mesleki yeterliliğinizle ilişkilendirmeyi amaçlar. Sizi, öğrenmede derinlemesine düşünme ve bağımsızlığı ve başkalarıyla etkili bir şekilde çalışma becerisini kapsayan, mantıklı, değerlendirici ve kanıta dayalı, kişi merkezli bir yaklaşımı teşvik ederek hazırlıyoruz.

akreditasyon

Bu program, Sağlık ve Bakım Meslekleri Konseyi (HCPC) ve Chartered Society of Physiotherapy (CSP) tarafından akredite edilmiştir. BSc (Hons) Fizyoterapi eğitimini tamamladıktan sonra, Sağlık ve Bakım Meslekleri Konseyi'ne (HCPC) bir fizyoterapist olarak kaydolmaya hak kazanacaksınız.

*Bu ders temdide tabidir. 'Yeniden doğrulama', Üniversitenin mevcut hükmünü yenileme sürecidir. Revalidation, öğrencilere farklı, yüksek kaliteli bir akademik deneyim sunmaya devam etmesini sağlamak için programın kalitesini ve standartlarını değerlendirir ve öğrencilerin gerekli akademik bilgi, anlayış ve lisansüstü eğitim için gerekli genel ve konuya özel becerileri edinmelerini sağlar. seviye kariyer.

kabul

Müfredat

Kariyer fırsatları

Program Öğrenim Ücreti

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • Fizyoterapide MSc (Ön Kayıt)
  • Carlisle, Birleşik Krallık
 • BSc (Hons) Spor ve Egzersiz Terapisi
  • Lincoln, Birleşik Krallık
 • Lisans Fizyoterapi
  • Colchester, Birleşik Krallık