Keystone logo
University of West Florida Online Sağlık Bilimleri alanında lisans derecesi
University of West Florida Online

Sağlık Bilimleri alanında lisans derecesi

Pensacola, Amerika Birleşik Devletleri

48 Months

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Uzaktan Eğitim

Tanıtım

West Florida Üniversitesi'nden Sağlık Bilimleri Lisans Diploması, sağlık, sağlık hizmetleri ve halk sağlığı alanlarında iş veya yüksek lisans eğitimi almak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. UWF'nin sağlık bilimleri programı mezunları hastanelerde, rehabilitasyon merkezlerinde, akıl sağlığı kuruluşlarında ve daha pek çok yerde çalışmaktadır. Bazı öğrenciler çeşitli sağlık alanlarında lisansüstü eğitim almaktadır.

Lisans programı, ABD'deki sağlık sisteminin temelleri, sağlık sözlüğü, sağlık hizmeti uygulamalarını düzenleyen yasalar, mevcut salgınlar ve daha fazlası gibi konuları kapsar. Çevrimiçi sağlık bilimleri derecesinin bir parçası olarak öğrenciler, bilimsel yöntem, araştırma etiği ve veri toplama dahil olmak üzere sağlık bilimlerinde modern araştırmalara odaklanan bir kapsamlı dersi tamamlar.

Çevrimiçi öğrenmede bir lider olan UWF, değerli akademik deneyimler sağlamak için yenilikçi teknoloji stratejileri, gerçek dünya projeleri ve takım tabanlı öğrenmeyi kullanır. Sadece sekiz sömestrelik tam zamanlı eğitimden mezun olun, zorlukların üstesinden gelmeye ve günümüz sağlık sektörünün fırsatlarını kucaklamaya hazır olun.

Okul Hakkında

sorular