Keystone logo
University of Salford

University of Salford

University of Salford

Tanıtım

University of Salford 'ın sektörle ilgili kursları, öğrencilere günümüzün rekabetçi iş piyasasında başarılı olmak için ihtiyaç duydukları gerçek dünya becerilerini verir. University of Salford tüm sektörlerden işletmeler ve kuruluşlarla güçlü ortaklıklar kurarak, güncel ve günümüzün zorluklarıyla ilgili kurslar geliştirmek için onlarla birlikte çalışır.

Öğrenciler, işletme yönetimi, hukuk, bilim, mühendislik, yapılı çevre, bilgi işlem, hemşirelik, fizyoterapi, medya, sanat, yaratıcı teknoloji ve daha fazlasını içeren çeşitli konulardan seçim yapabilir.

Öğretim, öğrencilerin öğrendiklerini uygulamaya koyabilmeleri için işe yerleştirmeler, stajlar, canlı projeler veya saha gezileri ile desteklenir.

Kampüs tabanlı bir üniversite olan Salford, canlı kültürel sanat ortamı, uluslararası yemekleri ve birinci sınıf sporları ile tanınan Manchester şehir merkezine sadece birkaç dakika uzaklıkta heyecan verici bir konuma sahiptir.

Kampüsler, öğrencilere olağanüstü bir öğrenme deneyimi ve işyerini yansıtmak için endüstri standardı tesisleri kullanma şansı sağlar. Ana kampüs, öğrencilerin dersler arasında dinlenebileceği veya nehrin yanında yürüyebileceği güzel Peel Park'a sahiptir.

University of Salford ayrıca MediaCity'de BBC ve ITV'nin yanında ve 200'den fazla dijital ve medya şirketi arasında bir yüksek teknoloji kampüsüne sahiptir.

Uluslararası öğrencileri ücret ödeme konusunda desteklemek için cazip bursların yanı sıra 5 veya 7 aylık taksitlerle ücret ödeme seçenekleri sunulmaktadır.

University of Salford şu anda 23.000 kişilik toplam öğrenci kitlesinin bir parçasını oluşturan 4.000'in üzerinde uluslararası öğrenciye sahiptir. Topluluk çok arkadaş canlısı ve çok kültürlüdür ve geçmişi, dini veya inancı ne olursa olsun herkes hoş karşılanır.

University of Salford ayrıca uluslararası öğrenciler için ömür boyu ücretsiz olarak erişilebilen uzman kariyer desteği sunar. Destek, nasıl iş bulunacağını, mülakat ve özgeçmiş tekniklerini, Birleşik Krallık'ta işyeri görgü kuralları konusunda rehberlik ve vizeler hakkında tavsiyeleri içerir.

Konumlar

  • Manchester

    The Screscent Salford, M5 4WT, Manchester

sorular