Keystone logo
University of Rochester

University of Rochester

University of Rochester

Tanıtım

Tıp Fakültesi'nin ilk Dekanı olan Nobel Ödüllü George Hoyt Whipple, devrimci bir kavramı uygulamaya koymak için 1921'de Rochester'a geldi. Whipple, tıp fakültesi öncüsü Abraham Flexner tarafından geliştirilen yeni bir çerçeveye göre Tıp ve Diş Hekimliği Fakültesi ve Strong Memorial Hastanesi'nin tasarımını, yapımını ve personelini denetledi. Whipple'ın George Eastman'ın hayırseverliği üzerine inşa ettiği vizyonu, temel bilim ve klinik uygulamaları birleştiren tek çatı altında bir okul ve hastaneydi.

Bugün, hasta bakımı ile akademisyenlerin fiziksel olarak tek çatı altında bütünleştirilmesi kavramı hala güçlüdür. University of Rochester Tıp Merkezi'nin ana kampüsü 4,4 milyon fit kare alanı kaplamaktadır. Strong Memorial Hastanesi, 1,6 milyon fit kare, Tıp Fakültesi 2,1 milyon fit kare ve Hemşirelik Okulu ve Eastman Diş Merkezi'nin her biri yaklaşık 100,000 fit karelik bir alanı kaplamaktadır.

Aynı derecede önemli olan, hasta bakımı ve akademisyenlerin entegrasyonu Okulumuzun felsefesinin ve yapısının merkezinde yer almaktadır. Sağlık İşleri Kıdemli Başkan Yardımcısının liderliğinde, tıp fakültesi Dekanı ve hastane sistemimizin Başkanı, Bölüm Başkanları, Merkez Müdürleri, Hemşirelik Yüksekokulu Dekanı, Müdür Eastman Dental Center ve Tıp Merkezinin mali ve idari liderliği. Bu kadar yakından çalışmak, birbiriyle ilişkili hasta bakımı, eğitim, araştırma ve toplum sağlığı misyonlarımızı nasıl başarıyla yerine getirdiğimizdir.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Rochester

    Elmwood Avenue,601, 14642, Rochester

    sorular