Keystone logo
University Of Cumbria Yetişkin veya Ruh Sağlığı Hemşireliği Yolları ile Hemşirelikte BSc (Hons) (Ön Kayıt)
University Of Cumbria

Yetişkin veya Ruh Sağlığı Hemşireliği Yolları ile Hemşirelikte BSc (Hons) (Ön Kayıt)

Carlisle, Birleşik Krallık

3 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Sep 2024

GBP 16.400 / per year *

Kampüste

* uluslararası | Birleşik Krallık: akademik yıl başına 9.250 £

Tanıtım

Ruh Sağlığı Hemşireliği, güçlü terapötik ilişkiler kurmak için hemşirelik değerlerini çağdaş bilgi, uzmanlık, iletişim ve kişilerarası becerilerle birleştirerek, yaşam boyu savunmasız bireylere bireysel ihtiyaçlarını karşılamak için destek ve bakım sağlamayı amaçlamaktadır.

Kursumuz, Hemşirelik ve Ebelik Konseyi'ne kaydolmanız ve ruh sağlığı hemşiresi olarak çalışmanız için gereken profesyonel ve akademik nitelikleri kazandırmak üzere tasarlanmıştır. Bu derece, gelecekteki kariyer seçimleriniz için temel oluşturacak ve yatan hasta ve toplum hizmetleri ile Yeme Bozuklukları, Hafıza Değerlendirmesi, Uyuşturucu & Alkol veya Adli ve Cezaevi Hizmetleri gibi uzmanlık merkezleri dahil olmak üzere çeşitli ortamlarda ruh sağlığı hemşiresi olarak çalışmanıza olanak sağlayacaktır.

Bu kursta şunları yapacaksınız...

  • Akıl hastalığı, uzun süreli rahatsızlıklar ve önemli psikolojik esenlik sorunları yaşayan bireylerle birlikte çalışarak, iyileşmelerine yardımcı olmak için zaman ve destek sağlayın.
  • Uygulama deneyiminiz ve akademik derslerinizin yanı sıra yüksek kaliteli simülasyon olanaklarını kullanın.
  • Hem şehir içi hem de kırsal bölgelerde Çocuk, Yetişkin ve Yaşlı Hemşireliğini kapsayan çok çeşitli ortamlarda staj yapmak.
  • Çok çeşitli klinik geçmişlere ve akademik ilgi alanlarına sahip klinik deneyime sahip deneyimli uygulayıcılardan öğrenin.
  • Sağlık alanındaki hikayeleri bireysel deneyimlerden birinci elden dinleyin.
  • Gelecekteki kariyer seçeneklerinizi değerlendirebileceğiniz çeşitli uygulama alanları deneyiminin yanı sıra kayıtlı bir hemşire olarak profesyonel bir yeterlilik elde edin.

Program Öğrenim Ücreti

kabul

Okul Hakkında

sorular