Keystone logo
University of Bradford

University of Bradford

University of Bradford

Tanıtım

Bilgiyi Çalıştırmak

University of Bradford , toplumun iyiliği için teknolojiden yararlanan öğretim ve araştırmalardan faydalanacak ve bunun bir parçası olacaksınız.

Birinci sınıf tesislerde sektörlerinin geleceğini şekillendiren akademik ve endüstri uzmanlarından öğreneceksiniz. Hareket yakalama stüdyomuz ve yeni Yönetim Okulu tesislerimiz gibi yüksek teknolojili öğrenme ortamlarına milyonlarca lira yatırım yaptık.

Bizimle geçirdiğiniz süre boyunca kendinizin en iyi versiyonu olabilirsiniz. Üniversite, zihninizi genişletebileceğiniz ve hayat boyu arkadaş edinebileceğiniz bir yerdir; nerede büyüyebilir, öğrenebilir, deneyebilirsiniz. Nereye ait olabileceğiniz ve sizi yolun her adımında desteklediğimiz yerler.

Dersler

100'den fazla lisans programı ve 200'den fazla lisansüstü eğitim, araştırma ve SMG kursu sunuyoruz. Bunlar dört fakültemize ulaştırılmaktadır:

 • Yaşam Bilimleri
 • Sağlık Çalışmaları
 • Yönetim, Hukuk ve Sosyal Bilimler
 • Mühendislik ve Bilişim

Kurslarımızın birçoğu endüstri uzmanlarından ve ortaklarından gelen girdilerle tasarlanmıştır ve birçoğunun profesyonel, yasal veya düzenleyici kurum akreditasyonu veya onayı vardır, yani işverenler tarafından çok değerli beceriler geliştireceksiniz.

Sektörlerinin geleceğini şekillendiren akademik ve endüstri uzmanlarından öğreneceksiniz. Birinci sınıf tesislerde eğitim alacaksınız - hareket yakalama stüdyomuz ve Digital Health Enterprise Zone gibi yüksek teknolojili öğrenme ortamlarına milyonlarca lira yatırım yaptık.

Bireyleri ve potansiyellerini görüyoruz, başarılarının önündeki engelleri kaldırmak için çok çalışıyoruz ve öğrencilerimizin deneyimleri ve eğitimleri yoluyla ilerlemeleri ve tüm geleceklerimiz için olumlu değişiklikler yapabildiklerini anlamalarını sağlıyoruz.

Araştırma

University of Bradford 50 yılı aşkın araştırma deneyimine sahiptir ve araştırma kalitesi açısından Birleşik Krallık'ta ilk 50'de (REF 2014) yer almaktadır. Araştırmamızın dörtte üçü ya dünya lideri ya da uluslararası düzeyde mükemmel olarak sınıflandırılmıştır.

Dört fakültemizde çeşitli lisansüstü araştırma fırsatları sunuyoruz.

Kampüs Özellikleri

İster ders çalışıyor olun, ister dinlenin veya sosyalleşin, ihtiyacınız olan her şeyi City Campus'te bulacaksınız. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız türden bir topluluk atmosferi var. Harika şeylerin gerçekleştiği samimi ve konuksever bir yer.

Şehir Kampüsü, öğrenci etkinliklerinin merkezidir. University of Bradford Öğrenci Birliği'nin üssü ve 24 saat açık kütüphane olan Student Central'a ev sahipliği yapar. Unique spor salonu yeni iyileştirilmiş spor tesisleri sunar ve öğrenci konaklama köyümüz The Green, kampüsün tam kalbinde yer alır.

Şehir merkezindeki bir kampüs için alışılmadık bir şekilde bol miktarda yeşil alanımız da var. Sıcak aylarda ders çalışmak, rahatlamak veya spor yapmak için dışarıda sessiz bir yer bulmakta zorlanmazsınız.

  Sıralamalar

  Sosyal İçerme için Yılın Üniversitesi

  University of Bradford , İngiltere'nin en çeşitli üniversitelerinden biridir. Times Good University Guide 2020, geçmişleri, kimlikleri, inançları ve zorlukları ne olursa olsun insanların başarısına olan bağlılığımızın takdiri olarak bizi Sosyal İçerme için Yılın Üniversitesi" seçti.

  Programa kabul koşulları

  Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

  Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

  Konumlar

  • Bradford

   Richmond Rd, BD7 1DP, Bradford

  sorular