Keystone logo
Universidade Presidente Antônio Carlos (UNIPAC)

Universidade Presidente Antônio Carlos (UNIPAC)

Universidade Presidente Antônio Carlos (UNIPAC)

Tanıtım

UNIPAC- Üniversitesi Rektörü Antonio Carlos 1965 yılında, Barbacena kentinde faaliyete başlayan ve onun kurucusu Profesör Boniface Andrada.

Üniversitesi Rektörü Antonio Carlos- UNIPAC ve UNIPAC-JF Kampüsü II üye güçlü bir talep kayıt Juiz de Fora Adımlar İlçesi'nde Dr José Rua Cesario 175 Muhasebe Okulu kurulması ile 1996 yılında aslına vardır.

İki yıl sonra, o juizforana eğitim toplumun beklentisi göz önüne alındığında, Juiz de Fora konuşma terapisi kursun ilk yüklü nedeniyle şehir ve bölgede ilerleme olmaması önemli bir talep var.

2000 yılında modern laboratuvarlarda ve Beşeri, Fiziksel ve Sağlık akademik alanlarını öğrenme için gerekli özel imkanları ile mahalle çiftlikleri Bethania yeni bina inşa edilmiştir.

Böylece, genişleme planına uygun olarak entegre Kampüsü haline Juiz de Fora ihtiyaçları ve bölgesel çevresi doğrultusunda çeşitli kurslar, oluşturulan, Üniversite Başkanı Antonio Carlos, kursları ile Beşeri Bilimler Fakültesi ve Fen tutmak yönetim, Muhasebe ve Kitle İletişim Yetki: Gazetecilik ve Turizm; Yüksek Normal Ders Biyotıp kursları ile Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beden Eğitimi, Hemşirelik, Eczacılık, Fizyoterapi, Beslenme, Veteriner Fakültesi, Biyolojik Bilimler ile Juiz de Fora Eğitim Enstitüsü; Tıp Fakültesi Tıp Fakültesi; Kanun Kursu ve Güvenlik İşletme Enformatiği ve Teknoloji Pazarlama Yönetimi Teknoloji Çevre Teknoloji dersleri ile Juiz de Fora Teknoloji ve Ardışık Çalışmalar Enstitüsü, Teknoloji ile Hukuk ve Sosyal Bilimler Fakültesi.

Yıllar geçtikçe, hedeflerinizi tamamladıktan ve Juiz de Fora talebi emilir sonra, bazı dersler dolayısıyla mevcut olanlar için yerlerin sayısını genişleterek, elimine edilmiştir.

Şu anda doktorlar, öğretmenler ve uzmanlar tam MEC tespitleri karşılamak ve onların misyonu doğrultusunda kurumun derslerin birkaç kendi öğretim etkinliklerini geliştirmek de dahil olmak üzere yaklaşık 230 öğretmen, sahip varoluş, 16 yıl içinde olma: "Reach for Ayrıca profesyoneller yetiştirmektir olarak Eğitim, Araştırma ve Yayım genel Bilim, Teknoloji Felsefesi bilgi ve Teknikleri, orta, Minas Gerais ve Brezilya'nın bölgedeki sosyal alanların gelişimine katkıda bulunmak ve etkilemek için toplum için. "

Konumlar

  • Juiz de Fora

    Av. Juiz de Fora, 1100 - Granjas Bethânia, Juiz de Fora -MG -CEP 36048-000, , Juiz de Fora

    sorular