Keystone logo
Universidade do Grande Rio Professor José de Souza Herdy (UNIGRANRIO)

Universidade do Grande Rio Professor José de Souza Herdy (UNIGRANRIO)

Universidade do Grande Rio Professor José de Souza Herdy (UNIGRANRIO)

Tanıtım

Hakkımızda Hakkımızda

Unigranrio tarihi 1970 yılında başladı, yıl Profesör José de Souza Herdy Fluminense Eğitim Derneği (AFE), daha sonra Birleşik Kolejler Rio Grande sponsor varlığı yarattı. Muhasebe ve Yönetim - 1972, ilk üniversite dersleri uygulamaya konulmuştur. Eğitim ve kursların Dilleri, Duque de Caxias Eğitim Merkezi (CEDUC) Uygulama Koleji olarak hareket etmek 1974 yılında oluşturulan, ertesi yıl başladı.

Diş Hekimliği, Hemşirelik ve Eczane - - 1980'lerin ilk sağlık alanında kurs oluşturulmasını kaydedildi Biyolojik Bilimler, Matematik ve Kimya derslerini izledi.

Rio Grande Prof. Üniversitesi tanıma eylemi José de Souza Herdy - UNIGRANRIO 17 Haziran 1994 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan Bakanlar Kurulu Kararı sayılı 940, nedeniyle oldu ve sonra Kanun, Bilgi Teknolojileri ve İcra Sekreterliği dersleri oluşturuldu. 1995 yılında bu Veteriner ve tabii Portekizce-İspanyolca yeterlilik harflerin seyrini döküm entegre geldi.

1990'lar sağlık alanı zenginleştirilmiş Tıp ve Fizyoterapi kursları, oluşumunu kaydetti. 2000 yılının ilk yarısında, Unigranrio Beden Eğitimi kursu başlattı. 2003 yılında Sosyal Hizmetler ders Lisans ve çok sayıda yüksek öğrenim teknolojisi yarattı ve 2004 yılının ilk yarısında, biz Beslenme Lisans, Tarih Sanatlar Eğitimi (Görsel Sanatlar) ve Yüksek Lisans Derecesi kursları başladı.

Bugün Unigranrio 40'dan fazla lisans dersleri ve Teknoloji Mezuniyet, Rio de Janeiro eyaletinde 12 birimleri vardır.

Misyon

Temel enstrüman eğitim süreci ile yaşam kalitesini yükseltmek.

Görünüm

Faaliyet gösterdiği toplumlarda aktif ve kalıcı katılmakta, ve eğitim projeleri, araştırma ve yayım yoluyla toplumsal dönüşümün ajan olarak hareket etmek bir eğitim sunan çabası, topluma sunan bir kurumdur. Değerler

Unigranrio yaşadığı değerler şunlardır: İnanç - Özgürlük - Barış - Dayanışma - Dürüstlük - Adalet - Haysiyet - Tolerans

Konumlar

  • Rio de Janeiro

    Rua Professor José de Souza Herdy, 1160 - Jardim Vinte e Cinco de Agosto, Duque de Caxias - RJ, 25071-202, Brésil, , Rio de Janeiro

    sorular