Keystone logo
Universidade Cruzeiro do Sul (UNICSUL)

Universidade Cruzeiro do Sul (UNICSUL)

Universidade Cruzeiro do Sul (UNICSUL)

Tanıtım

Cruzeiro do Sul Eğitsel Sao Paulo 1965 yılında kurulmuş ve şu anda Southern Cross, SP SP Koleji oluşur edildi; Universidade Cruzeiro do Sul, SP do - SP; Üniversite Modülü merkezi, Caraguatatuba - SP; DF, São Paulo, SP Şehir Üniversitesi - - Franca SP, Franca Üniversitesi, College Standart Yüksek ve Üniversite CTEC - SP, Kolej San Sebastian ve Kolejin Gol San Sebastian - Federal District, Brasilia Üniversitesi Merkezi San Sebastian Merkezi - SP, Fakülte Caraguatatuba, Caraguatatuba - SP; ve daha yakın Patronaj Merkezi, CEUNSP Koleji, Kolej Itu ve Salto City College Üniversitesi Our Lady tarafından Itu ve Salto SP şehirlerde.

Grubun stratejik avantaj kurumları, markalar ve belirli pazarlar olarak farklı pozisyonlarda ve eğitim kurumlarını tutar şehirlerin özellikleri ile çalışma gerçektir. Tüm kurumlar Brezilyalı eğitim kurumları arasında en iyi akademik göstergeler bazı çeviren Güney Eğitim Cruise, faaliyetlerine yön etik ilkeleri ve eğitim ideallerini vazgeçmeden kimliklerini korumak.

- MEC - Milli Eğitim Bakanlığı ilk Dışişleri Kurumsal Değerlendirme En işaretleri. - Enade - Öğrenci Performansı Ulusal Anketi São Paulo'da Görsel Sanatlar iyi elbette. - Enade - Öğrenci Performansı Ulusal Sınavı Brezilya Sosyal Bilimler En kurslar. - Enade - Öğrenci Performansı Ulusal Anketi São Paulo'da İyi Üretim Mühendisliği ders. - Enade - Öğrenci Performansı Ulusal Survey of Sao Paulo İyi Fizik Tedavi kursu. - Enade - Öğrenci Performansı Ulusal Sınav at Brezilya elbette iyi Coğrafyası. - Enade - Öğrenci Performansı Ulusal Anketi tarihinin en iyi elbette. - Biyotıp: MEC en yüksek derece. - Tıp: sadece ders São Paulo maksimum konsepti ile tanıdı. GHLO Tıp Kolejleri Amerikan Derneği tarafından oluşturulan bir konsorsiyum - Brezilya, Küresel Sağlık Öğrenme oportunities bir öncü üyesi. - İyi lisans programı, CNPq göre. - ISI Web of Science bilimsel yayınların sayısının artması. - AAM-DF sınavında iyi onay değerlendirmesi. - São Paulo Enade, Kuzey kıyılarında en iyi yer. - Kurumsallaşmış araştırma 200'den fazla satır. - CNPq kayıtlı 66 araştırma grubu. - 04 doktora ve 11 yüksek lisans programları. - Bilimsel Başlatma CNPq 51 burs.

Bu tür özellikleri ve başarıları kurucu öğretmenler, akademik topluluğu üyeleri ve tanınmış piyasa profesyonelleri arasında, kararlı yapısal ve ortak yönetim sonucudur.

Tarihçe

Southern Cross College: Genç öğretmen bir grup Sao Paulo, São Miguel Paulista mahallede bir okul oluştururken Hikaye 1965 yılında başladı. 1972 yılında öğrenci ve yeni umutları sayısının artmasıyla birlikte, Fakülte Cruzeiro oluşturulması ile do Sul, lisans kursları için yetkili oldu. Bu yüksek öğrenim temini, oradan başlatılmıştır.

Sıkı çalışma ve 1993 yılında adamış bir sürü 21 yıl sonra, Güney Haç yükseköğretim kurumları arasında en üst düzeyde, ÜNİVERSİTE unvanını veren Milli Eğitim Bakanlığı, tanıma geliyor.

O zamandan bu yana, bilimsel araştırmaları teşvik olacağını bir dizi eylem başlatıldı. Hatta 90'lı yıllarda, o Cruzeiro Bilimsel başlanması için Burs Programı Kurumsal uygulanan do Sul ve Üniversite Bilimsel inisiyasyonunun 1 Toplantısı gerçekleştirildi.

Geleceğe odaklanmak ve kaliteli bir eğitim sağlayacak teknolojik çözümler arayan, uzaktan eğitim araştırma sanal öğrenme ortamları ile ilk testleri ve Eğitim Merkezi Mesafe oluşturulmasını, şimdiki Sanal Kampüs Cruzeiro do Sul üreten yürütülmüştür.

Mükemmel eğitim arayışı 2001 yılında Dean ve Pro-rektörlüklerinden, Brezilya'da yüksek öğrenim özel kuruluşlarda bağlamında duyulmamış bir şey profesyonelleşmesi oldu.

Aynı yıl, Sao Paulo lüks bir mahallede kampüs Analia Franco, açıkça kentte operasyon alanını genişletmek arzusu gösteren, törenle açıldı. Afrika - Bu dönemde, kurulduğu günden bu yana kurum tarafından teşvik yayım faaliyetleri tanınması, Üniversite Mozambik Üniversitesi Ortaklığı Programı ilk uluslararası misyonu doğuruyor.

Eğitime uygulanan teknolojik araçların kullanımı Blackboard, eğitim mezunu kullanımı ile kurumsallaşmış ve ayrıca eclass gelişimi, sanal öğrenme ortamı ile, Üniversite Cruzeiro do Sul. Bir başka önemli adım CNPq Borsası Bilimsel başlanması için Kurumsal Programı Üniversitesi'nde lisans programı dahil oldu.

2004 yılında, Üniversite tarihinin işaretleme iki önemli olaylar: şehir alanında Özgürlük kampüs faaliyetlerinin başlangıcını ve ilk iki ustaların onayını: Diş Hekimliği ve Fen ve Matematik Alanlar Eğitimi.

Eğitime etik ilke ve taahhütleri balizasse özel yükseköğretim kurumlarının bir grup oluşturma rüyası University Center modülü, en büyük ve en geleneksel yüksek öğrenim kurumu, Kuzey Paulista sahil satın alarak, şekil almaya başlar .

São Paulo Batı Bölgesi ile ilgili kampüs Pinheiros, ve iki doktora konuşlandırılması: Diş Hekimliği ve Fen ve Matematik Alanlar Eğitimi ve Üniversite konsolidasyonu başka kampüs açılması ile devam etti.

Ayrıca, 2008 yılında, Güney Eğitim Cruise Grup konsolidasyon yönünde bir adım Federal Bölgesi University Center, Brasilia yükseköğretimin ilk özel kurum satın alarak, verilir.

2012 yılında, Sao Paulo, geleneksel kurum ve sağlık ve uzaktan eğitim rolüyle onların derslerin kalitesi için tanınan Üniversitesi Şehir grubun performansını genişletme, böylece Southern Cross Eğitim katıldı bilgi birikimi ile ulusal bölge ve katkıda, grubun her üyesi kurum tarafından sunulan derslerin sürekli iyileştirme, varoluş 40 yıl boyunca satın aldı.

2013 yılında kuruldu, Kolej Yüksek Standart, Technical College ve Franca Üniversitesi - UNIFRAN, Brezilyalı özel üniversiteler arasında kalite iyi resmi göstergeleri var.

2014 ve 2015 yılları arasında, grubun Koleji San Sebastian parçası haline geldi - San Sebastian - SP, Üniversite Gol San Sebastian - San Sebastian - SP Fakültesi Caraguatatuba - Caraguatatuba - SP, Sponsorluk Üniversitesi Merkezi Our Lady - Salto ve Itu - SP, Üniversite CEUNSP - Salto - SP, Üniversite Itu - Itu - SP Koleji ve atlama - atlama - SP.

Şu anda, sekiz yükseköğretim kurumları, yerel özellikleri ve talepleri saygı, lisans, yüksek lisans sunmak ve mesafe ve sosyal yardım programları karşı karşıyadır. Bu şekilde, akademik ilgili yükseköğretim kurumları ve kendi pazarlarında tanınan markalar toplamak Güney Eğitim Cruise amaçlarıdır.

Konumlar

  • São Paulo

    São Paulo, Brezilya

sorular