Keystone logo
Universidade Cidade de São Paulo (UNICID)

Universidade Cidade de São Paulo (UNICID)

Universidade Cidade de São Paulo (UNICID)

Tanıtım

Büyüme, başarıları ve başarı bir yolu!

Biz Sao Paulo Şehir Üniversitesi - UNICID, ulusal panoramada bir örnek kurum, eğitim ve yenilik taahhüt vardır.

Şöhret ve ülkede elde etmiş gücü özveri, sürekli güncellenmesi ve altyapı yüksek yatırımların 40 yıl sonucudur.

Bir sonraki satırlar bu başarı hikayesini inşa nasıl bir hesap vardır.

Biz Tarihimizde ciddiyetini ve kurum Profesör Remo Rinaldi liderliğindeki eğitimciler bir grup tarafından oluşturulduğu zaman, 1972 yılından bu yana daha yetkin profesyonelleri yetiştirmek ana hedefi korumak. Şu anda, biz hala São Paulo Doğu Bölgesi (FZL) Okulu olarak biliniyordu.

Editora tarafından yayınlanan prestijli Öğrenci Kılavuzu, tarafından Brezilya'da en iyilerinden biri olarak seçildi devam eden, kentin doğu kesiminde, Tatuape São Paulo bölgesinde yüksek öğrenim yüklemek için ilk ve aynı zamanda 1984 yılında Fizyoterapi ders sunan ilk mıydı Nisan.

UNICID - 1992 yılında bir üniversite olarak tanınan, biz São Paulo City University aramaya başladı.

1995 yılında, biz MEC gözetiminde yüksek öğrenim birçok diğer kurumlara yönelik Telekomünikasyon ders sunusu, referans öncülük etmiştir.

2000 yılında, tüm lisans Üniversitesi (Tarih, Eğitim, Edebiyat, Yaşam Bilimleri, Matematik ve Beden Eğitimi), yeni bir dinamizm tavsiye MEC, eğitim politikasını karşılamak için, Öğretmen Yetiştirme Programı'na eklenecek geldi disiplinlerarası bir bakış açısıyla. Program eğitim ortamında bir referans haline gelmiştir.

Bu dört yıl boyunca, biz sağlık alanında bize çok güçlendirmek ve biz bu konuda bir referans olarak kabul edilmeye başlandı. İlk başta, biz Hemşirelik, Fizyoterapi ve Diş Hekimliği sunulan ve 2004 yılında biz MEC için maksimum puanı ile kurulan Tıp ve Biyotıp dersleri, sunmaya başladı. Bugün, biz alanında deneyim 32 yaş ve 6000'den fazla mezun ekleyebilir ve profesyonel sektörlere göre o işlek ve en prestijli kursları yapma, piyasada faaliyet.

2008 yılında, Elektrik Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği ve Çevre Mühendisliği Mekatronik Mühendisliği lisans dersleri bizim listesinin bir parçası haline gelmiştir. Ayrıca, diğerleri arasında Yapı İnşaat, Grafik Tasarım Yeni Teknoloji Lisans kursları başlattı.

2009 yılında, biz sağlam bir arka plan verir ve sürdürülebilirlik ayrım odağa sahip Mimarlık ve Şehircilik dersi, sunmaya başladı.

Diğer güçlü bizim klinikler ve laboratuvarlar son derece ileri teknoloji ekipmanlar ile donatılmış ve öğretim çok deneyimli ve niteliklidir. Bağlılık öğretin, biz özveri gerektiren ve bölgede öğrenci ve öğretmenlerin sonuçları ve haberleri sürekli arama ve güncellemeleri şarj edin.

60'dan fazla lisans dersleri ve Teknoloji Lisans, Lisansüstü dersler Lato Sensu sunan küresel pazarın yeniliklere göre artık sağlam bir bilgi mesleki etik birleştiren ülkenin en iyi yükseköğretim kurumlarından biridir ve bu her zaman gider ve stricto sensu, bizzat Sağlık Alanları, İşletme, İletişim, Hukuk Bilimleri, Tam ve turizm, diğerleri arasında, ve birkaç uzatma kursları ve İşbirliği Programları Brezilya'da ve yurtdışında. 2012 yılı, UNICID karantina yıl, Sul, São Paulo do Koleji Cruzeiro tarafından bestelenen Southern Cross Eğitim parçası haline kurumun, genişlemesi bir an, işaretli - SP; Universidade Cruzeiro do Sul, São Paulo do - SP; Üniversite Modülü merkezi, Caraguatatuba - SP; Franca, Franca SP Üniversitesi; DF, San Sebastian Koleji, San Sebastian - - Federal District, Brasilia Üniversitesi Merkezi SP; Fakülte Caraguatatuba, Caraguatatuba - SP; Güçlerini birleştirme ve daha güçlü bir operasyon oluşturarak, rekabetçi ve öğrencilerimizin eğitimi için daha iyi eğitim seçenekler sunabiliyoruz SP, - Patronaj merkezinin Üniversitesi Our Lady, Salto ve Itu - SP ve Üniversite São Paulo City, São Paulo

Büyük başarıları ve başarı bu tarih yazmaya devam edecektir!

Konumlar

  • São Paulo

    Rua Cesário Galeno, 448/475 Tatuapé - São Paulo - SP CEP 03071-000, , São Paulo

    sorular