Keystone logo
Universidad CEU San Pablo

Universidad CEU San Pablo

Universidad CEU San Pablo

Tanıtım

Universidad CEU San Pablo - Çok Disiplinli Yüksek Öğrenim

90 yılı aşkın bir süredir: Universidad CEU San Pablo Üniversitesi, öğrencilerine gelecekteki başarılı mesleklere giden yolda yardımcı olmaya kendini adamıştır. Okul, Ekonomi ve İşletme, İletişim ve Beşeri Bilimler, Mimarlık, Mühendislik ve Sağlık Bilimleri gibi birçok konu alanında İspanyolca ve İngilizce dillerinde çok çeşitli lisans dereceleri, çift lisans dereceleri ve lisansüstü eğitim programları sunmaktadır.

Üniversite, 70'ten fazla farklı ülkeden gelen öğrencilerin yaşadığı güçlü bir uluslararası ortama sahiptir. Madrid'in açık, kozmopolit ve kültürel havası, İspanya'nın başkentini dünyanın her yerinden gelen öğrenciler için yurtdışında eğitim için popüler bir seçenek haline getiriyor.

Uluslararası İşbirliği

İstihdam edilebilirliğe güçlü bir vurgu yapan üniversite, hem ulusal hem de uluslararası 9.000'den fazla şirket ve kurumla anlaşması bulunan rekabetçi staj programları sunmaktadır.

Öğrenciler, profesörler ve araştırmacılar için çok sayıda uluslararası hareketlilik programı da mevcuttur. Üniversitenin Columbia Üniversitesi, Boston Üniversitesi, Chicago Üniversitesi ve Fordham Üniversitesi gibi Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en prestijli üniversitelerle işbirlikleri bulunmaktadır.

CEU San Pablo Üniversitesi kendini öğrenmenin ve gelişmenin gücüne adamıştır ve bir dizi burs fırsatı sunmaktadır.

Kampüs Özellikleri

Madrid'deki güzel kampüslerimizde eğitim alın

Üniversitenin Madrid'in ayrıcalıklı bölgelerinde bulunan iki büyük kampüsü vardır: Moncloa ve Montepríncipe . Her ikisi de trend belirleyen ve uluslararası bir ortamda eğitim görmenize ve faaliyetleri ve uygulamaları yürütmek için en eksiksiz hizmetlerle birlikte en gelişmiş tesislere sahip olmanıza olanak tanır: laboratuvarlar, araştırma merkezleri, bilgisayar odaları vb.

Ayrıca, Madrid'in kalbinde yer alan Üniversitenin Diş Hekimliği, Fizyoterapi, Psikoloji, Beslenme ve Diyetetik alanlarında uzmanlaşmış, gerçek vakaların tedavi edildiği ve öğrencilerin profesörler tarafından denetlenen hastalara baktıkları bir Polikliniği bulunmaktadır.

CEU San Pablo Üniversitesi, ayrıcalıklı alanlarda bulunan iki kampüse sahiptir - Hukuk, Beşeri Bilimler ve İletişim Bilimleri ve İşletme ve Ekonomi Okulları ile Moncloa kampüsü ve Eczacılık ve Tıp Okulları ve Teknoloji Enstitüsü ile Monteprincipe kampüsü.

Her iki kampüs de öğrencilere mükemmel bir öğrenme ortamı sunmak için laboratuvarlarında, araştırma merkezlerinde ve BT odalarında en son teknolojiyle donatılmıştır. Her iki konuma da toplu taşıma ile kolayca erişilebilir.

Paylaşımlı apartmanlardan öğrenci konutlarına ve özel dairelere kadar, Madrid her cüzdan için çok çeşitli konaklama seçeneklerine sahiptir. En uygun fiyatlı seçenekler hızlı bir şekilde alındığından, planladığınız İspanya'nın başkentine taşınmadan çok önce piyasada neler olduğuna bir göz atmanız iyi bir tavsiye olacaktır.

  Neden Universidad CEU San Pablo

  • 85 yılı aşkın tarih - İspanya'daki en eski özel okullardan biriyiz ve 40'tan fazla ülkede geniş bir mezun ağına sahibiz. CEU, 85 yıldan fazla üst düzey öğretim deneyimine sahip prestijli ve sağlam bir eğitim kurumudur.
  • Uluslararası güdümlü - hem iki dilli hem de İngilizce ve ek programlar aracılığıyla diğer isteğe bağlı dillerde çok sayıda lisans derecesi sunuyoruz. Ayrıca, dünyanın en iyi üniversitelerinden bazılarında derecenizin bir bölümünü tamamlamanıza izin verecek çok çeşitli uluslararası ve yurtdışında eğitim programları sunuyoruz.
  • Şirketlerle ortaklıklar - Öğrencilerimizin İspanya'da ve yurtdışında staj yapmalarına olanak tanıyan 8.000'den fazla şirket ve kurumla işbirliği anlaşmalarımız var.
  • Burs liderleri - başarı ve akademik mükemmellik burslarına ve mali yardıma yapılan en büyük yatırım açısından İspanyol özel üniversiteleri arasında ilk sırada yer alıyoruz.
  • Değerleri öğretmek - öğrencilerimizi seçkin profesyoneller olmaya, daha da önemlisi dürüst insanlara hazırlıyoruz.
  • Araştırma odaklı - İspanya'da en yüksek bilimsel araştırma çıktısı ve Madrid Özerk Topluluğu'nda 1. özel üniversiteyiz.

  Universidad CEU San Pablo Yurtdışında Eğitim Görülecek İlk 10 Ülke Arasında

  educations.com Top 10 Europe rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Global rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Europe rankings 2022 badge
  educations.com Top 10 Global rankings 2022 badge
  educations.com Top 10 Europe rankings 2021 badge

  Konumlar

  • Madrid

   Calle de Julián Romea,23, 28003, Madrid

  sorular