Keystone logo
University of Health Sciences Antigua

University of Health Sciences Antigua

University of Health Sciences Antigua

Tanıtım

1982 yılında kurulan, dowhill bulunan Sağlık Bilimleri Üniversitesi Antigua (UHSA), Piccadilly Antigua, klinik biyomedikal ve davranışsal entegre edecek en yüksek mesleki standartlara uygun olarak örnek doktorlar, hemşireler, postgraduates ve araştırmacı yetiştirilmesi adanmış seçkin bir akademik kurumdur bilgi sağlığı ve hastaların ve toplumların refahını teşvik etmek.

Biz birinci basamakta bir vurgu ile tıpta ulusal ve uluslararası sorunları ele alacak ve farklı kültürel ortamlarda duyarlılık gösterirken uygulama, servis, şefkat, meslektaşlar ve bilimsel merakı mükemmellik için bilinen hekim ve sağlık profesyonelleri yetiştirmek için kararlıyız hangi tıbbi bakım teslim edilir.

Antigua Sağlık Bilimleri Üniversitesi olarak aktif sağlık hizmetlerine olumlu katkı yapma amacına bağlı erkek ve kadınları arıyorlar. Bu hedefe ulaşmak için bu yolculuğun bir parçası olmak ister misiniz? Size arayışı devam ve UHSA sunduğu tüm keşfetmeye davet ediyoruz.

Konumlar

 • Saint John's

  UHSA Campus Dowhill Campus, Piccadilly St John’s, , Saint John's

 • Chicago

  U.S. Admissions Office 900 W. Jackson Blvd. Ste. 7 East , 60607, Chicago

  • San Juan

   Puerto Rico Administrative Office 644 Ave. Fernandez Juncos, Miramar District View Plaza, Ste. 301 San Juan, P.R. 00907-3122, , San Juan

   sorular