Keystone logo
University of Antwerp Rehabilitasyon Bilimleri ve Fizyoterapi Yüksek Lisansı
University of Antwerp

Rehabilitasyon Bilimleri ve Fizyoterapi Yüksek Lisansı

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Kampüste

* AEA vatandaşları için 979,60 € | AEA vatandaşı olmayanlar için 3.100 €

Tanıtım

Bir fizyoterapist olarak sadece bir sağlık hizmeti sağlayıcısı değil, aynı zamanda bir bilim insanı ve sağlık yöneticisisiniz. Bu Yüksek Lisans programında, bu profesyonel rollerde ihtiyaç duyduğunuz yeterlilikleri edinecek ve geliştireceksiniz. Program, bilimsel araştırmalarda kapsamlı eğitim ile birlikte kanıta dayalı klinik rehabilitasyon eğitimi sunmaktadır. Aktif ve öğrenci merkezli öğrenme, öğretim ve sınav yöntemlerinin geniş bir karışımı, yüksek lisans tezi ve klinik stajlar bu eşsiz programın temel taşlarıdır.

Rehabilitasyon Bilimleri ve Fizyoterapi Yüksek Lisans mezunu olarak, bir fizyoterapi uygulayıcısı ve/veya bilim adamı olarak profesyonel bir kariyere başlamak için gerekli pratik becerilere ve teorik bilgiye sahip olacaksınız.

Neden Antwerp'te Rehabilitasyon Bilimleri ve Fizyoterapi eğitimi almalı?

  • Uygulamalı ve akademik. Profesyonel bir sağlık hizmeti sağlayıcısı ve sağlık yöneticisi olarak eğitiminiz, akademik bir yaklaşımla el ele gider. Klinik stajlar ve uygulamalı derslere ek olarak, bilimsel araştırma da merkezidir.
  • İlham verici klinik stajlar. Antwerp ve çevresindeki farklı klinik konumlarda stajyer olarak uygulamalı deneyim kazanacaksınız. Yurt dışında staj da mümkündür.
  • Uluslararası ifşa. Sınıflar çeşitli ve uluslararasıdır. Yerli öğrencilerin yanı sıra dünyanın her yerinden gelen öğrencilerle çalışacaksınız.
  • Kanıta dayalı öğrenme. Bilimsel temelli bilgi ve içgörüler, çalışmalarınızın temelidir. Konuya özgü becerilerin klinik girdiyle çapraz döllenmesi sizi çok yönlü bir profesyonel yapar.
  • Yeşil kampüs ve şehir elinizin altındadır. Dersleriniz, Antwerp'in yeşil eteklerinde bulunan Campus Drie Eiken'de yapılır. Büyük, modern oditoryumlarda dersler alacak ve iyi donanımlı pratik odalarda becerilerinizi geliştireceksiniz.

kabul

Burslar ve fon sağlama

Müfredat

Sıralamalar

Program Sonucu

Program Öğrenim Ücreti

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

Chat with students

sorular