Keystone logo
University of South Carolina

University of South Carolina

University of South Carolina

Tanıtım

Güney Carolina'da hemşireliği seçtiğinizde, yetenekli eğitimcilerden, klinisyenlerden ve araştırmacılardan öğrenirsiniz. Güney Carolina'da hemşireliği seçtiğinizde, ilgili, özverili ve yenilikçi profesyonellerden oluşan bir ekibe katılırsınız. Güney Carolina'da hemşireliği seçtiğinizde lider olmayı seçersiniz.

1957'de eyaletin ilk ulusal olarak akredite edilmiş bakalorya hemşirelik programı haline geldiğinden bu yana 10.000'den fazla hemşire Hemşirelik Koleji'nden mezun oldu. Şu anda dünyanın dört bir yanında bulunan mezunlarımız, Güney Carolina, ABD'de sağlık hizmetlerinin erişilebilirliğini ve kalitesini iyileştirmeye yardımcı oldu. ve dünya çapında.

Kolej, Öğrenci Hemşireleri Derneği, Hemşirelikte Erkekler, Chi Eta Phi, Sigma Theta Tau Uluslararası ve Siyah Hemşireler Derneği gibi aktif öğrenci gruplarına sahiptir. Dekan, öğrenciler ve Kolej liderliği arasında karşılıklı iletişimi teşvik etmek için kurulmuş bir lisans ve lisansüstü öğrenci danışma kuruluna sahiptir. Artan öğrenci nüfusu ile fakülte büyüklüğümüz, öğrenci öğrencilerimizi eğitim, uygulama ve politika alanlarımıza dahil eden 139 tam ve yarı zamanlı öğretim üyesine ulaştı. Tüm tam zamanlı öğretim üyelerimiz doktora hazırlanmıştır veya bir doktora programına kayıtlıdır.

Konumlar

  • Midtown - Downtown

    Midtown - Downtown, Amerika Birleşik Devletleri

    sorular