Keystone logo
University of Alabama at Birmingham

University of Alabama at Birmingham

University of Alabama at Birmingham

Tanıtım

University of Alabama at Birmingham (UAB) Halk Sağlığı Okulu, güneydoğudaki en iyi eğitim değerlerinden biridir. CEPH onaylı halk sağlığı programımız, US News & World Report tarafından ulusal olarak 19. sırada yer almaktadır.

University of Alabama at Birmingham Halk Sağlığı Okulu'ndaki University of Alabama at Birmingham yüksek öğrenimdeki en eski ve en büyük çeşitlilik odaklı yayın olan INSIGHT Into Diversity dergisinden 2020 Sağlık Meslekleri Yüksek Öğretimde Çeşitlilikte Mükemmellik (HEED) Ödülünü aldı. Uygun fiyatlı eğitim, rekabetçi burslar ve Birmingham bölgesinde düşük yaşam maliyeti faktörü ve çoğu devlet ve özel üniversiteler tarafından rakipsiz bir dolar başına kazanç elde edersiniz.

İhtiyaçlarınıza uyacak bir çalışma kursu özelleştirmek için sizinle birlikte çalışacağız. Halk Sağlığında Lisans Derecesi (BS), Halk Sağlığı Yüksek Lisansı (MPH), Halk Sağlığı Yüksek Lisansı (MSPH), Halk Sağlığı Doktoru (DrPH) ve Felsefe Doktoru (Doktora) dereceleri sunuyoruz. Çevrimiçi MPH / MSPH, koordineli derece programları ve lisansüstü sertifika programları da mevcuttur.

Konumlar

  • Birmingham

    University Boulevard,1720, 35294, Birmingham

    sorular