Keystone logo
The George Washington University - School Of Nursing

The George Washington University - School Of Nursing

The George Washington University - School Of Nursing

Tanıtım

En son sağlık hizmetleri teknolojisiyle desteklenen yenilikçi eğitim programlarını gururla sunan birinci sınıf bir hemşirelik okulu.

Stratejik plan

2018-2021

GW Hemşirelik Stratejik Planı 2018-2021Strategic, organizasyonlardan çok sık duyduğumuz bir kelimedir. O kadar sık kullanılıyor ki anlamını yitiriyor gibi. Toplantı odalarında, e-posta imzalarında ve reklamlarda yayınlandığını görürsünüz. Bu, bizi bugünü geçmişi görmeye ve kendimize 'ya eğer' diye sorarak olasılıkların geleceğini görmeye zorlayan bir kelimedir. Mezunlarımız yeni nesil sağlayıcılara liderlik etmeye devam ederse ne olur? Ya sağlık hizmeti sunumunda bir sonraki yeniliği geliştirebilirsek veya bir sağlık savunucusuna harekete geçmesi için ilham verebilirsek? Ya bir hastanın elini tutan son kişi bir GW hemşiresiyse?

Uygulayıcılar ve bilim adamları olarak, herhangi bir şeyi anlamak için önce doğasını belirlememiz gerektiğini biliyoruz. Güçlü yönlerimizin yanı sıra hemşirelik mesleğinin, üniversitenin ve adaşımızın ilkelerini yansıtan bir plan geliştirmek için kendimize meydan okuduk. Geri çekilmeler, atölye çalışmaları ve açık geri bildirim dönemleri aracılığıyla topluluğumuzun üyeleri seslerini duyurdu.

Ülkemizin başkentinde yer alan bir üniversite olarak, tüm insanların sağlığını iyileştirmek için uzmanlığımızdan ve konumumuzdan yararlanma sorumluluğumuz olduğunu fark ettik.

Gelecekteki sağlık hizmeti sunumunu ve buradaki rolümüzü şekillendirmek için iddialı ama ulaşılabilir bir yol belirledik. Sonuçta, kelimeler icra edilmeden anlamsızdır. Önümüzdeki üç yıl içinde başarmayı hedeflediğimiz pek çok şey var ama bu işte beraberiz.

Pamela R. Jeffries, Ph.D., RN, FAAN, ANEF, FSSH

Hemşirelik Dekanı ve Profesörü

Konumlar

  • Washington

    I Street Northwest,2121, 20052, Washington

    sorular