Keystone logo
St. Elizabeth College Of Nursing

St. Elizabeth College Of Nursing

St. Elizabeth College Of Nursing

Tanıtım

St. Elizabeth College Of Nursing , eğitim ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanmış müfredat planları ile Hemşirelikte Uygulamalı Bilimler Associate (AAS) sunan iki yıllık özel, kar amacı gütmeyen bir kolejdir. 3800'ün üzerinde mezun ile programlarımız, günümüzün sağlık hizmetleri ortamında çalışmak için en iyi hazırlığı, öğretim üyeleriyle bire bir ilişki, en üst düzey teknolojiyle deneyim ve bugün bir hemşirelik programında mevcut olan en kapsamlı uygulamalı klinik deneyimi sağlar. .

Hemşirelik programımız, teorik öğrenmeyi özenli bir ortamda klinik deneyimlerle tamamen bütünleştiriyor. Hemşirelik kursları, belirli bir hemşirelik alanında uzmanlığa sahip bir öğretim üyesi tarafından planlanan ve denetlenen doğrudan hasta bakımını içerir. St. Elizabeth'teki programın güçlü yönlerinden biri, sınıfta öğrenilen teori ile gerçek hemşirelik pratiğini birleştiren, bilginin derhal aktarılmasına ve uygulanmasına izin veren klinik bileşenidir. St Elizabeth Hemşirelik Koleji ayrıca bir akşam / hafta sonu programı sunmaktadır. Bu program, geleneksel hafta içi saatlerde derslere katılamayan öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.

St. Elizabeth College Of Nursing misyonu, aktif vatandaşlığı ve yaşam boyu öğrenme arzusunu teşvik eden bir akademik mükemmellik ortamında güçlü bir teori ve hemşirelik uygulaması temeli sağlamaktır. Fransisken geleneği ve değerleri ruhuna göre, Kolej, çeşitli öğrenci toplulukları için özenli bir öğrenme ortamı yaratmaya kararlıdır.

Orta Devletler Komisyonu, St. Elizabeth College Of Nursing on Higher Education'ı akredite etmiştir.

Konumlar

  • Utica

    Genesee Street,2215, 13501, Utica

    sorular