Keystone logo
© St Mary’s University Twickenham, London
St Mary’s University Twickenham, London

St Mary’s University Twickenham, London

St Mary’s University Twickenham, London

Tanıtım

St Mary's, uzun ve seçkin bir tarihe ve çok modern bir görünüme sahiptir.

Tarih ve Miras

Orijinal olarak sadece altı öğrenci alımıyla, St Mary's şimdi dört akademik Okulda yaklaşık 6.000 lisans ve lisansüstü öğrenciye ulaştı.

1850'de kurulan ve eğitimde derin bir mirasa sahip olan St Mary's, öğretim mükemmelliği ve öğrenci merkezli yaklaşımıyla güçlü bir üne sahiptir.

23 Ocak 2014'te St Mary's University College, Twickenham, Privy Council tarafından tam üniversite unvanını aldı ve St Mary's University, Twickenham oldu.

kampus

Üniversitenin mevcut emlak dört bölümden oluşmaktadır. Ana kampüs, Strawberry Hill House arazisi içinde, Twickenham'daki Waldegrave Road üzerindedir, 16 Strawberry Hill Road'da bir rezidans salonu bulunmaktadır, ana spor alanları Broom Road, Teddington ve yeni Naylor'daki Teddington Lock kampüsünde bulunmaktadır. 2015 sonbaharında açılan kütüphane (ayrıca Waldegrave Yolu üzerinde).

Eşitlik, Çeşitlilik ve Kapsayıcılık

St Mary's University, fırsat eşitliğini teşvik ederek ve öğrencileri, çalışanları ve diğer paydaşları arasındaki farklılıklara saygı duyarak kapsayıcı bir kültür yaratmaya kendini tamamen adamıştır.

Üniversite, tüm geçmişlerin kutlandığı saygılı ve hoşgörülü bir ortamı teşvik ederken, herkes için eğitime erişimi genişletme konusunda uzun bir geleneğe sahiptir. Eşitlik, çeşitlilik ve kapsayıcılık hedeflerimiz, her insanın benzersiz ve değerli olduğu misyonumuzla uyumludur.

Üniversitemizin, yeni bakış açılarını benimseyip paylaştığımız, karşılıklı saygı ve tanıma kültürü yaratmak için tüm öğrencilerimizin ve personelimizin yeteneklerinden yararlandığımız, zengin çeşitlilikte bir topluluk olmasından gurur duyuyoruz. Eğitimin yaşamları dönüştürmek için gücüne inandığımız gibi. St Mary's'de, devam eden başarımızın topluluğumuzun her bir üyesinin katkılarına bağlı olduğunu ve bizi benzersiz kılanın bu kolektif ruh olduğunu anlıyoruz.

Tüm personel, öğrenciler ve ziyaretçilerin Üniversite'nin eşitlik, çeşitlilik ve kapsayıcılık hedefleri doğrultusunda ve politikanın görev alanı dahilinde hareket ederek başarılı bir şekilde uygulanması için sorumluluk almaları beklenmektedir.

Bir Katolik Üniversitesi olarak St Mary

1850'de kurulan ve kendine özgü bir Katolik kimliği ile St Mary's, tüm insanı geliştirmeyi ve topluluğumuzu dünya üzerinde olumlu bir etki yaratması için güçlendirmeyi amaçlayan bir Katolik Üniversitesidir. St Mary's, Katolik Yoksul Okulları Komitesi tarafından öğretmenlerin artan sayıdaki yoksul Katolik çocuklara eğitim sağlama ihtiyacını karşılamak için kurulan eğitimde derin bir mirasa sahiptir. Öğretim tarzımız ve öğrenci katılımını ve katılımını vurgulayan öğrenme yaklaşımımız, Newman'ın disiplinler arası eğitim, erdemler ve değerler fikrini ve Katolik entelektüel geleneğinden gelen içgörülerle zenginleştirilmiş her bireyin oluşumunu yansıtır. St Mary's'i karakterize eden güçlü topluluk duygusu, ethos'umuzun ve onu destekleyen temel değerlerimizin bir ürünüdür.

St Mary's, yüksek öğrenimde Katolik Kilisesi'nin misyonuna bağlıdır. Çok çeşitli akademik alanlarda, son derece saygın araştırma merkezlerinde ve kurslarda, pastoral bakım sağlanmasında, ortaklıklarda ve halkın katılımında hizmet sağlamada mükemmellik oluşturduk.

kabul

Konumlar

  • Twickenham

    St Mary's University Waldegrave Road Strawberry Hill Twickenham TW1 4SX, , Twickenham

sorular