Keystone logo
Royal Veterinary College Yüksek Lisans Yabani Hayvan Sağlığı
Royal Veterinary College

Yüksek Lisans Yabani Hayvan Sağlığı

London, Birleşik Krallık

Request duration

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Aug 2023

GBP 19.440 / per year

Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Yüksek Lisans Yabani Hayvan Sağlığı

Bu dünya çapında uzman Master Kursu (Sertifika ve Diploma de çıkış noktaları ile) 1994 yılında kurulduğu günden beri 190 üzerinde mezun üretti. O vahşi hayvanların yönetimi bilgi ve epidemiyoloji, tedavi ve hastalık kontrolü bir derinliğe sahip nitelikli veterinerler sağlar.

&nbsp

Son 30 yıl içinde, müdahaleler, serbest yaşayan yabani hayvanların sağlığı, refahı ve korunması nedenlerle artan sıklıkla ele alınmıştır. Uzman veteriner uzmanlık değerlendirmek ve yaban hayatı olarak hastalıkların kontrol etmek için gereklidir.

&nbsp

Gelişen enfeksiyon hastalıkları da ciddi bir tehlike olarak hem de yaban hayvanları için, ve yerli hayvan ve bu türlerin etkileşim insan nüfusu için tanınır.Ayrıca, yabani hayvan türlerinin çok sayıda tutsak tutulur; hayvanat bahçelerinde ve uzman bilgi ve becerileri için artan talep neden olmuştur laboratuarlarda,.

&nbsp

Analitik beceri, anlayış, güven ve düşünce ve politika kuruluşlar içinde yaparak etkilemeye dili ile bu dersin mezunu katılımcılar.

&nbsp

Paylaşılan Burs, gelişmekte olan ülkelere İngiliz yardım programının bir parçası olarak Federal Burs Komisyonu (DFID desteği ile), Kraliyet Veteriner Koleji, arasında bir ortak girişim.

&nbsp

2012/13, iki ödül Hayvanlar ve MSc Veteriner Epidrmiology Enfeksiyon Hastalıkları Yüksek Lisans Yabani Hayvan Sağlığı / Biyoloji, Yüksek Lisans Kontrolü için başvuru mevcuttur. Fonlama bir ödül sahibinin uçak dahil olmak üzere Birleşik Krallık'ta 'ın çalışmasında (ücretler) tam giderlerini kapsar.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • Uygulamalı Hayvan Davranışı ve Hayvan Refahı Yüksek Lisans
  • Edinburgh, Birleşik Krallık
 • Hayvan Yönetimi Lisans Derecesi
  • Leeuwarden, Hollanda
 • Hayvan bakımı
  • Padua, İtalya
  • Legnaro, İtalya