Keystone logo
RADEX Institute

RADEX Institute

RADEX Institute

Tanıtım

" RADEX Institute ", Florida'da bulunan kapsamlı, entegre bir Düzenleyici İşler (RA) Eğitim Enstitüsüdür. Küresel düzenlemeler hakkında geniş bilgi birikimine ve farklı RA alanlarında engin deneyime sahip yüksek nitelikli RA profesyonellerinden oluşan benzersiz ekibimizle gurur duyuyoruz.

Düzenleyici İşler (RA), her ülkedeki USFDA, Avrupa İlaç Ajansı (EMA) ve diğerleri gibi ilaç, tıbbi cihaz, kozmetik veya besin takviyesi şirketleri ile Gıda ve İlaç İdaresi arasındaki bağlantıdır.

RADEX Institute için tüm düzenlemeler ve düzenleyici süreçler hakkında entegre bilgi ve geniş perspektifler sağlayan “Regulatory Affairs of Drugs and Medical Devices-USA & Europe” ve “Regulatory Affairs of Drugs and Medical Devices-MENA Bölgesi” adlı iki Lisansüstü Üniversite Kredi Sertifika programı sunmaktadır. ABD, Avrupa ve MENA Bölgesi'nde (Ürdün, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri BAE) ilaçlar, biyolojik ürünler, biyobenzerler, tıbbi cihazlar, kombinasyon ürünleri ve kozmetikler, RA kursiyerlerini düzenleyici faaliyetleri etkin bir şekilde yönetmeye hazırlamak için.

RADEX Institute küresel düzenleyici işler düzenlemelerindeki bilgi ve deneyimlerini Florida, ABD'ye getirmek için yüksek nitelikli düzenleyici işler uzmanları tutmaya karar verdi ve RADEX Institute , Ocak 2021'de Florida'da bu şekilde kuruldu.

RADEX Institute ekibi, ABD, Avrupa ve Orta Doğu'dan birçok öğrenciye ilaç, tıbbi cihazlar, besin takviyesi ve kozmetik alanlarında entegre düzenleyici işlerde küresel olarak eğitim sağlamıştır.

Misyon

  • RADEX Institute ilaç şirketlerinin Ulusal ve Uluslararası pazarlara girişlerini hızlandırmak için tıbbi ürünlerini sınıflandırmalarına yardımcı olur.
  • RADEX Institute, küresel ilaç, tıbbi cihaz, kozmetik, kombinasyon ürünleri ve takviyeleri düzenlemelerinde deneyimli ekibi aracılığıyla ABD, Avrupa ve Suudi Arabistan dahil MENA bölgesinde başvurular hazırlayabilir, kayıt yapabilir ve ürünle ilgili kayıt sorunlarını çözebilir. , Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ve Ürdün.
  • RADEX Institute tüm RA düzenlemeleri ve sunumlarında yetkin ve profesyonel olmak için hem yeni yaşam bilimleri mezunları hem de RA deneyimli bireyler için özel bir RA profesyonel eğitim programı sunmaktadır.
  • RADEX Institute, “Farmakovijilans ve Vijilans” Projesi aracılığıyla, Farmakovijilans Sistemi Ana dosyasını (PSMF/ PSSF) ve PVEX-Pro Yazılımını kullanarak PV çalışanlarını tüm Farmakovijilans ve vijilans görevlerini etkin bir şekilde yönetmeye hazırlayabilir.

Konumlar

Konumlar
  • 150 South Pine Island Road, Suite 360, , Plantation

sorular