Keystone logo
Queen's University Belfast BSc Profesyonel Hemşirelik (Yetişkin)
Queen's University Belfast

BSc Profesyonel Hemşirelik (Yetişkin)

Belfast, Birleşik Krallık

3 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 18.800 / per year *

Kampüste

* uluslararası ücret

Tanıtım

Bu üç yıllık lisans programı, teori ve pratiği birleştirerek öğrencilerimizi birinci sınıf uygulayıcılar olmaya hazırlar. Bu programdaki öğrenciler Eylül 2023'te başlayacak.

Öğrenci desteği için kişisel öğretmen sistemimiz çok iyi kabul ediliyor ve 2021 Öğrenci Hemşirelik Zamanları Ödülleri'nde En İyi Öğrenci Deneyimi ödülüne layık görüldük.

Bu BSc Profesyonel Hemşirelik programı, Hemşirelik ve Ebelik Konseyi'ne (NMC) Yetişkin Hemşire olarak kaydolmanızı sağlayacaktır. Hemşirelik ödüllendirici, dinamik ve yüksek vasıflı bir meslektir.

Öğrenciler, zamanlarının yüzde 50'sini Üniversitede en son hemşirelik teorisi ve klinik becerilerini öğrenerek ve yüzde 50'sini de Kuzey İrlanda genelinde çok çeşitli klinik ve topluluk ortamlarında uluslararası kabul görmüş eğitim ortaklarımızdan biriyle geçireceklerdir. Bu kurs, öğrencileri günümüzün hızlı tempolu, dinamik sağlık hizmetinde kişi merkezli, ekip tabanlı, güvenli, etkili bakım sunmak için bilgi, beceri ve niteliklerle donatır.

En gelişmiş klinik becerilerimizde ve simülasyon paketimizde öğrenecek ve çeşitli ortamlarda uygulama yerleştirmelerini tamamlayacaksınız. Kurs, insanlar, aileler ve topluluklarla ortaklaşa çalışan, şefkatli, şefkatli bir profesyonel olmanıza destek olacak akut ve kronik bakım, palyatif bakım, toplum hemşireliği ve ruh sağlığı uzmanları tarafından verilmektedir. Üç yıllık kurs boyunca disiplinler arası öğrenmeye odaklanmamız, deneyiminizi zenginleştirecek ve profesyonel uygulama gerçekliğine hazırlanmanıza yardımcı olacaktır.

Bu program, tam ücretler ve bir burs dahil olmak üzere, Ev öğrencileri için Sağlık Bakanlığı tarafından tamamen finanse edilmektedir. Bu programdaki öğrenciler, Öğrenci Kredileri Şirketinden finansman başvurusunda bulunamazlar. Yarı zamanlı bir program olarak mevcut değildir.

Daha önce Kuzey İrlanda'da bir ön kayıt hemşirelik, ebelik veya AHP kursu için DoH tarafından ödenen bir yer/burs başlattıysanız veya tamamladıysanız, bu programda finanse edilen bir yer için uygun olmayacaksınız.

Profesyonel Hemşirelik (Yetişkin) Derecesi Öne Çıkanlar

Öğrenciler ücretlerinin Sağlık Bakanlığı (DoH) tarafından ödenmesine hak kazanabilir ve burs alabilirler.

Profesyonel Akreditasyonlar

  • Yetişkin Hemşire olarak NMC'ye (2020) Profesyonel Kayıt

Kariyer Gelişimi

  • Hemşireler ve Ebeler, bir sağlık ekibinin ayrılmaz bir parçası olmayı öğrenirler. Bu Okul içinde, tıp öğrencileri ve hemşirelik öğrencilerinden oluşan çok disiplinli ekipler, meslekler arası öğrenme senaryolarını kullanarak birlikte çalışır.

Birinci Sınıf Tesisler

  • Son teknoloji simülasyon ekipmanını kullanarak klinik becerilerinizi öğrenin ve test edin. 2020'de açılan devrim niteliğindeki tesislerimiz, eğitimcilerimizin öğrencilerin eylemlerine yanıt olarak senaryoları canlandırmasına olanak tanır. Bu aktivite genellikle tek yönlü bir aynanın arkasında gerçekleşir ve öğretim ekibine öğrencilerin belirli senaryolara tepkilerini gözlemleme ve izleme fırsatı sunar.
  • Öğrenciler, öğrenim için en son teknolojiyi kullanarak son teknoloji simülasyon merkezimizde çok disiplinli ekipler halinde çalışırlar.

Kariyer fırsatları

Müfredat

kabul

Program Öğrenim Ücreti

Burslar ve fon sağlama

Öğrenci Görüşleri

Okul Hakkında

sorular