Keystone logo
Queen Mary University of London, Malta Campus

Queen Mary University of London, Malta Campus

Queen Mary University of London, Malta Campus

Tanıtım

Londra Müfredatı. Akdeniz Yaşam Tarzı.

Queen Mary, Malta Kampüsü size Med'de Med eğitimi alma şansı sunuyor.

Başvurular 1 Kasım 2023 tarihinden itibaren yapılabilir. Son başvuru tarihi 30 Haziran 2024'tür.

Malta, Avrupa'da beş yıllık Tıp MBBS (Tıp Lisansı, Cerrahi Lisansı) lisans programını okuyun. Queen Mary'de okumak, en iyi üniversitelerden birinde tıp okuyacağınız anlamına gelir.

175655_Clipboard01.jpg

Tarihçe

Malta, Birleşik Krallık gibi, uzman sağlık hizmetlerinde gurur verici bir geçmişe sahiptir ve Queen Mary, Birleşik Krallık'taki (Birleşik Krallık) prestijli Russell Group birliğinin bir parçasıdır. Russell Group üniversitelerinin yerel olarak, Birleşik Krallık'ta ve dünya çapında büyük sosyal, ekonomik ve kültürel etkileri vardır.

Eskiden Barts ve Londra Tıp ve Diş Hekimliği Okulu olarak bilinen Queen Mary, önde gelen bir Tıp Okuludur. Barts ve Londra, Avrupa'nın en eski hastanesi olan 1123'te kurulan St Bartholomew's ("Barts" olarak bilinir) ve 1785'te açılan İngiltere'nin ilk tıp okulu The London'dan oluşmuştur.

Queen Mary, Malta MBBS programı, Londra'da öğretilen programla aynıdır ve Malta'da Queen Mary personeli ve Okul tarafından eğitilen yerel klinisyenler tarafından eğitim alacaksınız.

Gozo Adası

Gozo, Malta Cumhuriyeti'ni oluşturan üç adadan biridir. Ada tamamen iki dillidir ve hem İngilizce hem de Maltaca resmi statüye sahiptir. Aynı zamanda Avrupa'ya mükemmel bağlantılara sahiptir.

Malta'nın 7.000 yıllık göz kamaştırıcı bir tarihi vardır: adalarda üç UNESCO Dünya Mirası alanı bulunmaktadır (Malta'nın başkenti Valletta'nın tamamı dahil). Yakın zamanda Malta'yı televizyonda görmüşsünüzdür: adalar Game of Thrones için büyüleyici konumlardan bazılarını sunmaktadır.

Öğrenim Ücretleri

Yıllık 35,000 €.

Başvuru süreci

Adaylar, Birleşik Krallık'ın standart başvuru sistemi olan UCAS aracılığıyla değil, doğrudan Üniversiteye başvururlar .

Konumlar

  • Victoria

    Triq L-Arċisqof Pietru Pace Victoria Gozo, Malta Europe, Victoria, VCT 2520, Victoria

  • London

    Garrod Building, Turner Street, Whitechapel , E1 2AD, London

    sorular