Keystone logo
Ponce Health Sciences University

Ponce Health Sciences University

Ponce Health Sciences University

Tanıtım

Ponce Health Sciences University , mevcut en yüksek kalitede lisansüstü tıp eğitimi programları sunmaya kendini adamıştır. Bu hedef, üniversitenin araştırma ve sağlık hizmetleri programlarına ek olarak, 40 yılı aşkın bir süredir mesleğimizi geliştirme ve toplumumuza katkıda bulunma geleneğini sürdürmektedir.

Hem Porto Riko'da hem de yurtdışında eğitim hizmeti ve araştırma başarıları için tanınan üniversite, Tıp, Klinik Psikoloji, Biyomedikal Bilimler, Halk Sağlığı ve Hemşirelik disiplinlerine odaklanmaya devam ediyor. Sağlık sektöründe gelecekteki zorlukların üstesinden gelmek için, üniversite, meslek içindeki hizmet boşluklarını doldurmak ve yüksek eğitimli uygulayıcılarla sağlık hizmetleri topluluğunu geliştirmek için özel olarak tasarlanmış yenilikçi bir yüksek lisans ve sertifika programları seçkisi başlatıyor.

Eğitimde mükemmelliğe olan bağlılığımız, üniversiteyi sadece seçkin öğretim üyelerini değil, aynı zamanda seçkin öğrencileri aramaya ve işe almaya yönlendiren temel bir değerdir. İşbirliğine dayalı ve samimi bir öğrenme ortamında genişletilmiş akademik ve profesyonel eğitim tekliflerini birleştirerek, Ponce Health Sciences University , kendilerini toplumlarına ve mesleklerinin genişleyen gelecekteki ihtiyaçlarına adanmış son derece yetkin sağlık uzmanları mezun etmeye devam ediyor.

Konumlar

  • Ponce

    PO BOX 7004, Ponce, PR 00732-7004, , Ponce

    sorular