Keystone logo
New England College Of Optometry Dört Yıllık OD (Optometri Doktoru) Programında Diploma
New England College Of Optometry

Dört Yıllık OD (Optometri Doktoru) Programında Diploma

Boston, Amerika Birleşik Devletleri

0 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Dört yıllık Doktor of Optometri Programı temel akademik programımızdır. Sınıfta, klinikte, laboratuvarda ve seminer ortamlarında üç yıllık eğitimden ve ardından tüm klinik dördüncü yıldan oluşur. Klinik deneyimler, öğrencilere farklı hasta popülasyonları, son teknoloji enstrümantasyon ve örnek hasta bakımı ve eğitimi konusunda kararlı olan denetleyici fakülte ile tanışma sağlar. Programlarımız genelinde öğrencilerimize mentorluk yapan lisanslı ve deneyimli öğretim kadrosu ile öğretmenlik yöntemi kullanılmaktadır.

Kolej'in dört yıllık Doktor Optometri lisans programı, öğrencilere görsel, biyomedikal ve klinik bilimlerde güçlü bir temel sağlar ve bunlar daha sonra zengin ve çeşitli bir hasta bakımı deneyimi ile entegre edilir. Bu program, öğrencileri bir klinisyen, araştırmacı veya eğitimci olarak bir kariyere hazırlar. Eşsiz seçmeli programımız, lisansüstü eğitime devam etme seçenekleri ile kişisel ilgi alanında ileri eğitim fırsatı sağlar.

Dört yıllık program müfredatı, dört akademik bölüm aracılığıyla düzenlenir ve sunulur: Görme Bilimleri, Biyomedikal Bilimler ve Hastalık, Temel Bakım ve Uzmanlık ve İleri Bakım ile Klinik Eğitim ve Lisansüstü Çalışmalar. Her kurs, her öğrencinin insan gözü ve görsel sistem koşullarını yönetebilen bir optometri uzmanının gerektirdiği bilgi ve becerilere hakim olmasını kolaylaştırmak için tasarlanmış bir sıradaki bir adım olarak geliştirilir.

Dört Yıllık OD programına kayıtlı öğrenciler, OD dereceleriyle eşzamanlı olarak görme bilimi alanında bir yüksek lisans derecesi kazanmak için çift lisans programına girmek için ilk yıllarında başvurabilirler.

Dört Yıllık OD programına kayıtlı öğrenciler, OD derecesine ek olarak doktora yapmak için çift diploma programına girmek için ilk yıllarında başvurabilirler. Yedi yıllık program, Boston Üniversitesi ile yapılan ortaklıkla kullanılabilir.

New England College Of Optometry Optometri Doktoru mezunu, oftalmik ve sistemik bakım konusunda bilgili olmalı ve sürekli olarak bilgi ve yeteneklerini geliştirmeyi taahhüt etmelidir. Mezun, teknikler ve yeni teknolojiler konusunda becerikli, problem çözmede becerikli ve profesyonel, etik ve merhametli davranış ve standartlar olacaktır. Mezun, toplum sağlığı sorunlarını ele alabilecek ve değişen bir sağlık bakımı ortamında gelişebilecek.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

  • Uygulamalı Optometri Yüksek Lisans Derecesi
    • Murcia, İspanya
  • Sağlık Bilimlerinde Felsefe Doktoru: Optometri
    • Johannesburg, Güney Afrika Cumhuriyeti
  • Görme Bilimlerinde Araştırma Konusunda Yüksek Lisans Derecesi
    • Santiago de Compostela, İspanya