Keystone logo
National University of Natural Medicine

National University of Natural Medicine

National University of Natural Medicine

Tanıtım

National University of Natural Medicine ( NUNM ), Kuzey Amerika'daki en eski akredite naturopatik tıp üniversitesidir ve bir doğal tıp eğitimi lideri ve kanıta dayalı araştırmadır. Dünya çapında en saygın doğal tıp üniversitelerinden biri olarak, uluslararası tıp eğitimi ve araştırmalarına katılımımız rutin olarak talep edilmektedir. Doğanın iyileştirici gücüne ve yiyeceğin ilaç olduğuna inanıyoruz.

National University of Natural Medicine birbirine sıkı sıkıya bağlı, ilham verici bir öğrenme ortamı ve sınıflarımızı, sağlık merkezlerimizi ve ötesini kapsayan hayati, çığır açan bir araştırma topluluğu sunar. Dinamik kampüsümüz, tüm öğrencilerimize sağlık dünyasında değişimin temsilcisi olma fırsatı sunar. Beslenme, akıl sağlığı ve daha fazlasına bakmanın yeni yollarının sınırında olabilirsiniz. Bir tıp öğrencisi olarak, toplum kliniklerimizde çeşitli hasta popülasyonları ile çalışacak ve farklı uygulama ortamlarını takdir edeceksiniz. Sağlık merkezlerimiz ve beğeni toplayan Helfgott Araştırma Enstitüsü, kurs çalışmalarınızın merkezi olacaktır. National University of Natural Medicine hepimiz eğitim, araştırma ve hizmetle ilgiliyiz - öğrencilerimizin istediği ve hastaların ihtiyacı olan budur.

Öğrencilerimiz, doğal tıp kullanarak dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için adımlar atan tutkulu, yüksek başarılı öğrencilerdir.

Natüropatik tıp, klasik Çin tıbbı, bütünleştirici tıp araştırmaları, küresel sağlık ve beslenme alanlarındaki istisnai programlarımız, eski şifa bilgeliğini modern, araştırma tabanlı bilimle harmanlamaktadır. Mezunlarımıza yüksek talep var - çok sayıda ABD sağlık hizmeti tüketicisi önleyici, müdahaleci olmayan ve yüksek kaliteli doğal sağlık hizmeti arıyor.

Konumlar

  • Portland

    South Porter Street,49, 97201, Portland

    sorular