Keystone logo
Mississippi College Biyoloji bilim ustası (tıp bilimleri)
Mississippi College

Biyoloji bilim ustası (tıp bilimleri)

Jackson, Amerika Birleşik Devletleri

1 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Sizin Tıp Bilimleri Biyoloji Derecesi kazanın

Biyoloji Master of Science (Tıp Bilimleri) programı tıp bilimleri araştırma veya tıp, diş, optometriyi, doktor asistanı ve eczane okulları girmek isteyen öğrenciler için bir kariyer için öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır.
Bu derece bir takvim yılı içinde tamamlanabilir. Birçok programlarının aksine, çoğu dersler sınıf dizisi tasarımında / onu büyük bir esneklik ona vererek, mix ve ders Yükü her dönem maç için öğrenci sağlayan sonbahar ve ilkbahar hem de sunulmaktadır.

mc5

Bu biyoloji lisans öğrencileri Tıp Fakültesi hazırlanmak için bir yol olarak Tıp Fakültesi seviyesinde öğretilen ders almak için eşsiz bir fırsattır.
Tipik olarak, ilk yıl Tıp Fakültesi müfredat içerecektir: İnsan Anatomisi Gross, Tıbbi Fizyoloji, Biyokimya, Histolojisi İnsan Nöroanatomi ve İnsan Embriyoloji. Farmakoloji genellikle Tıp Fakültesi ikinci yılında öğretilir.

Tıp bilimleri biyoloji derecesi için kurs çalışmaları içerir:

  • İnsan Anatomisi Brüt
  • Tıbbi Fizyoloji
  • Histoloji
  • İnsan Nöroanatomi
  • İnsan Embriyoloji
MC3

MC Deneyimi

Mississippi Koleji yakından Tıp Fakültesi öğretilen ne uyum tıp bilimleri dersleri vermektedir. Sen yaz, güz veya bahar dönemlerinde programı başlayabilir. Öğrencilerin çoğu saatleri, güz ve bahar terimleri 13-14 dönem alıp 33 saat gerektirmemesi aşağıdaki Yaz dönemi tamamlayacak. Çoğu öğrenci 12 ay içinde programı tamamlamak rağmen, öğrencilerin bu zaman dilimini aşan programı uzatabilir.

National Board Konu Sınavları (Raf Sınavları)

Tıp Bilimleri Yüksek Lisans derecesi programında bir öğrenci olmanın iken, yaygın olarak adlandırılan Tıbbi İnceleme konusu sınavları National Board of alma şansına sahip olacak "Raf Sınavlar."

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar