Keystone logo
Mercy Hospital College Of Nursing

Mercy Hospital College Of Nursing

Mercy Hospital College Of Nursing

Tanıtım

HCA Healthcare'de, tek bir misyonla hareket ediyoruz: Her şeyden önce, insan yaşamının bakımı ve iyileştirilmesine bağlıyız.

HCA Healthcare, insanlara yarın daha sağlıklı bir yaşam sunmaya kendini adamıştır. Ülkenin önde gelen sağlık hizmetleri sağlayıcılarından biri olan HCA Healthcare, 21 eyalette ve Birleşik Krallık'ta 180'den fazla hastane ve 2.000'den fazla bakım merkezinden oluşmaktadır.

Hastanelere ek olarak, bakım alanları arasında ameliyat merkezleri, bağımsız acil servisler, acil bakım merkezleri, teşhis ve görüntüleme merkezleri, hastaneye yatma klinikleri ve doktor klinikleri bulunmaktadır.

HCA Healthcare'i diğer sağlık kuruluşlarından ayıran birçok şey; ancak özümüzde en büyük gücümüz insanlarımızdır.

Her gün yaklaşık 280.000 meslektaş, kolektif bir odaklanma ile işe gidiyor: hastalarımız. Odak noktamız, yatak başında ve ötesinde bakım deneyimini olumlu yönde etkiler.

Bir öğrenen sağlık sistemi olarak HCA Healthcare, her yıl yaklaşık 35 milyon hasta karşılaşmasından elde edilen verileri analiz eder. Bu veriler, hasta bakımını iyileştiren teknolojilerin ve en iyi uygulamaların geliştirilmesine yardımcı olur. Ayrıca her yerde bakımı iyileştirmek için öğrendiklerimizi daha geniş sağlık hizmetleri topluluğu ve devlet kurumlarıyla paylaşıyoruz.

İstihdam, yatırım ve hayırsever bağışlarla toplumlarımızda sahip olduğumuz etkiden gurur duyuyoruz.

2019'da arsa, bina ve ekipmana sermaye yatırımı için 4,2 milyar dolar harcadık. Ayrıca, HCA Healthcare, toplulukları canlandırmaya yardımcı olan önemli vergiler ödemektedir.

Ayrıca, 2019'da 3,7 milyar dolarlık tahmini bir maliyetle hayır kurumu hizmetleri, sigortasız indirimler ve diğer telafi edilmeyen bakım hizmetleri sağladık.

HCA Healthcare'de tıbbın geleceği konusunda heyecanlıyız. Bakımın dönüşümünde öncü bir rol oynamak için benzersiz bir konumda olduğumuza inanıyoruz.

Konumlar

  • Miami

    3663 S Miami Ave Miami, FL 33133, , Miami

    sorular